Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska w październiku ubiegłego roku poślubiła Przemka Kossakowskiego. Wydawało by się, że to koniec jej życiowych problemów, a teraz wreszcie wszystko zacznie się układać, jak należy. Nic jednak bardziej mylnego. Podróżniczka właśnie zdradziła, że obawia się o swoją córkę. Uchyliła rąbka tajemnicy o tym, co dzieje się w jej domu.

Martyna Wojciechowska pełna obaw o swoją córkę

Wojciechowska ma 12-letnią córkę z poprzedniego związku. Marysia jest wychowywana wyłącznie przez swoją mamę, bowiem jej ojciec zmarł w 2016 roku z powodu choroby nowotworowej. Dlatego też Martyna Wojciechowska czuje olbrzymią odpowiedzialność za swoją pociechę. Zwłaszcza, kiedy Marysia dojrzewa i znajduje się w okresie buntu.

Okazuje się jednak, że nie wszystko idzie po myśli znanej podróżniczki. Jak donosi „Na żywo”, Wojciechowska dość mocno obawia się o swoją córkę. Dlatego też, stara się poświęcać jej teraz więcej czasu, niż kiedykolwiek indziej. Martyna Wojciechowska próbuje zachęcić córkę do jeszcze większej aktywności fizycznej. Dlaczego?

„Marysia wchodzi w okres dojrzewania. Coraz częściej mówi o odchudzaniu i dietach. Staram się obrócić ten temat w stronę rozwijania możliwości fizycznych. Nie chce mówić o dietach, tylko o ćwiczeniach i sprawności, bo uważam, że sport to najlepsze rozwiązanie. Podkreślam, że to właśnie dzięki sprawności, kondycji, możemy realizować swoje pasje, możemy się spełniać” – mówi Martyna Wojciechowska na łamach „Na Żywo”.

ZOBACZ TAKŻE: Rydzyk otrzymał kolejne 60 milionów. Prezent noworoczny od rządu

Jak widać, Wojciechowska obawia się, by jej córka nie wpadła w problemy natury psychicznej, które są coraz częstszym utrapieniem wielu nastolatek, które dążą do perfekcji, sugerując się tym, co zobaczą w Internecie, telewizji czy kolorowych magazynach.

„Nieustannie jej powtarzam, że nie musimy, a nawet nie chcemy wyglądać tak jak inni, jak wszyscy. W odmienności i różnorodności jest to, co najpiękniejsze. Powtarzam jej, że musi być sobą niezależnie od rzeczywistości i musi zaufać sobie” – cytuje podróżniczkę „Na Żywo”.

POPULARNE TERAZ: Przełomowe słowa Czarnka o powrocie do szkół. Minister Edukacji wskazał najbliższy piątek

źródło: Na Żywo, jastrzabpost.pl, alaluna.pl

Zobacz również: