Andrzej Piaseczny

Skandal wokół Andrzeja Piasecznego. Popularny „Piasek” świętował swoje 50. urodziny, ale w pewnym momencie – prawdopodobnie ze względu na zbyt dużą ilość wypitego alkoholu – sytuacja wymknęła się spod kontroli. Do Internetu wyciekło szokujące nagranie, w którym aż roi się od przekleństw. „Je**ć biedę”, „Je**ać PiS” i nie tylko. ZOBACZ WIDEO W NASZYM ARTYKULE.

50. urodziny Andrzeja Piasecznego zapamiętamy na długo

Andrzejowi Piasecznemu stuknęło właśnie pół wieku i z tej też okazji wyśmienicie bawił się w gronie swoich znajomych. Na urodzinowej imprezie „Piaska” gościła m.in. Majka Jeżowska czy „Nergal”. W pewnym momencie wszystko wymknęło się jednak spod kontroli.

Andrzej Piaseczny do tej pory kojarzony był, jako człowiek cechujący się nienaganną kulturą. Teraz jednak on, jak i jego znajomi polecieli za grubo, a wszystko wskazuje na to, że nagranie, na którym „Piasek” i znajomi krzyczą „Je**ć biedę i PiS” może stać się gwoździem do jego trumny, jeżeli chodzi o współpracę z Telewizją Polską.

„Podczas jednego z toastów zamiast życzyć jubilatowi zdrowia, Piasek sam krzyknął: „Je*ać biedę”. Po czym dodał: „Je*ać PiS i Konfederację i wszystkich ku*wa tam co tego…”. Przyklasnęła mu menadżerka, która powtórzyła do kamery: „Je*ać PiS, je*ać PiS”” – czytamy na stronie internetowej Super Expressu.

ZOBACZ TAKŻE: Spełnia się czarny sen Kaczyńskiego. Dramatyczne wyniki sondażu

Całą sytuację możecie zobaczyć na nagraniu wideo, które publikujemy na samym końcu tego artykułu. Oj, Andrzej Piaseczny zabalował konkretnie. Niektórzy tłumaczą to faktem, że 50. urodziny ma się raz w życiu, a błędy popełnia każdy. Niemniej jednak, u jego wielu fanów i setek tysięcy innych Polaków, już na zawsze pozostanie olbrzymi niesmak. Zwłaszcza, że to nie wszystko, co widzimy i słyszymy na nagraniu.

„W prezencie urodzinowym przyjaciele przygotowali dla Piaska piosenkę. Zmienili słowa przeboju „Śniadanie do łóżka” i wyśpiewali mu radośnie: „Otwarte masz ramiona na życie, nieobce ci są dragi i picie”. Gwiazdor szybko odniósł się do słów piosenki: „Ale tylko miękkie” – krzyknął. „Twarde, hera, hera” – odpowiedział Nergal, ale Piasek był nieugięty: „Miękkie, ku*wa!”” – informuje „Superak”.

ZOBACZ TAKŻE: Mocne słowa Angeli Merkel. Kanclerz Niemiec ostrzega swoich rodaków i ludzi na świecie

źródło: Super Express

Zobacz również: