banki ostrzegają

Dzisiaj rano czasu polskiego media obiegła wstrząsająca informacja o zniknięciu Boeinga 737 z radarów tuż po starcie. Potwierdzają się najgorsze informacje o katastrofie i ofiarach.

Boeing 737 zniknął z radarów, znaleziono jego szczątki

Wszyscy mieli długo nadzieję, że to tylko problemy techniczne z radarami. Okazało się jednak inaczej i wszystko wskazuje na to, że Boeing 737 runął do morza. Maszyna zniknęła z radarów tuż po starcie z Dżakarty. Boeing 737 należał do linii Sriwijaya Air. Agencja ratownictwa lotniczego Basarnas potwierdza, że znaleziono szczątki maszyny w morzu na północ od Dżakarty.

Na pokładzie Boeinga 737 według różnych danych znajdowało się 62 lub 59 osób. Nieoficjalnie mówi się o co najmniej 50 ofiarach śmiertelnych. „Boeing 737-524 przeleciał na niewielką odległość na północ od lotniska i nad Morzem Jawajskim, zanim kontakt został utracony (…) Według nieoficjalnych doniesień samolot znacząco obniżył wysokość lotu – aż o 10 tys. stóp w niecałą minutę” – podaje Onet.

„Znaleziono części ludzkiego ciała, kamizelki ratunkowe, paliwo do turbin lotniczych i szczątki samolotu” – poinformowała chińska agencja prasowa Xinhua. Wstrząsające zdjęcia możecie zobaczyć poniżej.

Na razie jest za wcześnie by mówić o przyczynach katastrofy. Nie wiadomo też, czy komuś udało się przeżyć. Patrząc jednak po szczątkach samolotu, jest to, niestety mało prawdopodobne.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nowe ustalenia w sprawie Sławomira N. Zatrzymano syna posła PO!
  2. Jakimowicz i Ogórek zdumieli widzów. Wszystko poszło na żywo w TVP Info
  3. Andrzej Duda zawetował ustawę. Kierownictwo PiS jest wściekłe na Prezydenta
  4. Piaseczny popłynął z alkoholem. Wulgarne nagranie podbija internet
  5. Nie żyje 20 osób, w tym dzieci, sporo walczy o życie. Tragedia w biały dzień