Jarosław Jakimowicz

TVP Info kolejny raz znalazło się pod ostrzałem Internautów. Tym razem chodzi o zachowanie Magdaleny Ogórek i Jarosława Jakimowicza, którzy podczas programu na żywo „W kontrze” zaczęli śpiewać i tańczyć… Wielu telewidzów osłupiało i do teraz zastanawia się, co tam się wydarzyło? ZOBACZ NAGRANIE NA KOŃCU ARTYKUŁU.

Jarosław Jakimowicz i Magdalena Ogórek w niecodziennej sytuacji

Para prowadzących – Jarosław Jakimowicz i Magdalena Ogórek wzbudzają wiele skrajnych emocji. Szczególnie Jakimowicz znany jest ze swojego ciętego języka. Teraz jednak prowadzący „W kontrze” zasłynęli z czegoś innego. Mogliśmy ich podziwiać na żywo w całkiem innej scenerii – tańca i śpiewu. Choć cała sytuacja trwała zaledwie kilkanaście sekund, to już nagranie stało się prawdziwym hitem Internetu.

„W tle słychać było jeden z tych utworów, który kojarzy nam się z sylwestrem i noworoczną zabawą. Para prowadzących program „W Kontrze” wystąpiła do „You’re my heart, you’re my soul” zespołu Modern Talking” – czytamy na portalu o2.pl.

„Już widzę, jak nas niemieckie media zaatakują, Węglarczyk (dziennikarz Onetu – przyp. red.), Wirtualna Polska” – powiedział po „występie” Jakimowicz.

ZOBACZ TAKŻE: Norweg obraził Kamila Stocha. Jest reakcja dyrektora Pucharu Świata

Ciężko zrozumieć, dlaczego para zdecydowała się na taki pokaz noworoczny. Internauci są do teraz zdumieni, a część z nich zastanawia się, po co to wszystko w programie, który powinien być przecież poważny.

Wspomniane przez nas w artykule nagranie, na którym Jarosław Jakimowicz i Magdalena Ogórek tańczą i śpiewają, możecie zobaczyć poniżej.

https://twitter.com/poselTTrela/status/1347446386871169024

ZOBACZ TAKŻE: Piaseczny popłynął z alkoholem. Wulgarne nagranie podbija internet

źródło: o2.pl, Twitter, TVP Info, mat. prasowe

Zobacz również: