tragedia na weselu

Wesele, które okazało się totalną klapą? Tak, to możliwe. Wszystko z powodu zachowania młodej pary. Zdaniem wielu, nowożeńcy po prostu zakpili sobie ze swoich gości. Dzień, który z założenia miał być radosnym świętem, zmienił się w koszmar.

Wesele jakiego jeszcze nie widziano

Gdyby zapytać kogokolwiek z czym kojarzy mu się wesele, z pewnością większość osób wspomniałaby o suto zastawionym stole i tańcach do białego rana. Tymczasem, pewna młoda para postanowiła zorganizować swoje przyjęcie w zupełnie inny sposób.

Jak informuje jeden z zagranicznych portali, nowożeńcy zdecydowali się na dość nietypowe menu weselne. Otóż przybyłym na wesele gościom podano paczkę chipsów, pół rogalika, warzywa pokrojone w słupki i dwa małe szaszłyki z owoców.

Oczywiście taka zawartość talerza zszokowała, a nawet zbulwersowała internautów. ”Chipsy! Nie wiem, czy się śmiać, czy płakać”, ”To najsmutniejsza rzecz, jaką kiedykolwiek widziałem”, ”Dokładnie taki lunch dałam dziś swojemu dziecku, oprócz chipsów” – krytykowali korzystający z popularnego portalu.

Ludzie niemalże jednogłośnie uznali, że nowożeńcy zachowali się nieodpowiednio. Padły nawet słowa o tym, iż młodzi po prostu zakpili sobie z przybyłych na uroczystość gości. Z pewnością, najbliżsi przynieśli ze sobą wartościowe prezenty dla pary, a ta w zamian potraktowała ich w okropny sposób.

Przypuszczalnie goście także byli zniesmaczeni tym, co zaserwowano im do jedzenia. Jedna z druhen postanowiła nawe opublikować w mediach społecznościowych zdjęcia tego weselnego menu. Rzeczywiście możemy na nich zobaczyć wspomnianą paczkę solonych chipsów, pokrojone warzywa i owoce oraz połówkę croissanta.

Co ciekawe, szokujące było nie tylko to, co podano do jedzenia na weselu. Równie bulwersujący był wystrój sali. „Żadne z krzeseł nie pasowało do siebie… Po prostu jeden, wielki bałagan” – grzmiała na Facebooku druhna.

Źródło: Facebook, Fakt

Zobacz również: