Michał Wiśniewski

Znakomite wieści przekazał Michał Wiśniewski. Czerwonowłosy wokalista i jego żona Pola mają ogromne powody do świętowania. Muzyk wyjaśnił wszystko w mediach społecznościowych. Pod zdjęciem z wymownym podpisem pojawiła się lawina gratulacji.

Michał Wiśniewski po raz szósty zostanie ojcem

Lider „Ich Troje” oraz jego obecna żona, Pola Wiśniewska, nie posiadają się ze szczęścia. Właśnie poinformowali o tym, iż po raz kolejny zostaną rodzicami. Radosną nowinę przekazali za pomocą mediów społecznościowych.

Michał Wiśniewski opublikował na swoim profilu na Instagramie wymowne zdjęcie. Widzimy na nim synka muzyka. Mały Falco trzyma w rączce pozytywny test ciążowy. „Ooops, I did it again… (ang. Ups, znowu to zrobiłem)” – napisał lider „Ich Troje” pod fotografią.

Oczywiście pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Internauci gratulowali Wiśniewskim, a także życzyli dużo zdrowia przyszłej mamie i dzidziusiowi. „Serdeczne gratulacje…dużo zdrowia dla Pani i dzidzi…”, „Gratulacje dla obojga rodzicow, a dla mamy i malenstwa w brzuszku duzo zdrowka” – napisali użytkownicy Instagrama.

Warto odnotować, że Michał Wiśniewski zostanie ojcem już po raz szósty. Jego najstarsze dziecko to syn Xavier. 20-latek jest owocem małżeństwa z Martą „Mandaryną” Wiśniewską. Z kolei najmłodsza pociecha to wspomniany Falco Amadeus. Chłopiec ma prawie 2 lata i jest pierwszym wspólnym potomkiem lidera „Ich Troje” i jego obecnej żony Poli.

Co ciekawe, także Pola ma własne dzieci. Zanim poznała Wiśniewskiego doczekała się czwórki pociech. Najstarsze z nich ma już 19 lat. Zatem 37-latka została pierwszy raz mamą w wieku 18 lat. Dodajmy, iż pozostałe maluchy mają 8, 10 i 14 lat.

Przy okazji przypomnijmy, iż Michał Wiśniewski wziął ślub z Polą w 2020 roku. Natomiast w tym roku, dokładnie w 50. urodziny wokalisty, para odnowiła swoją przysięgę ślubną.

źródło: Super Express

Zobacz również: