Patryk Jaki

Wiele już widzieliśmy wpadek polityków i wydawać się mogło, że nic nas już nie zdziwi. A jednak. To, co zaprezentował Patryk Jaki na antenie TVP Info wywołało spore salwy śmiechu. I to nie tylko ze strony jego politycznych przeciwników, ale też zwolenników. Internet już obiegły zdjęcia i nagrania wideo. Jedno ze zdjęć publikujemy w naszym tekście.

Co miał na sobie Patryk Jaki? Salwom śmiechu nie ma końca

O tej wpadce rozpisuje się cały polski internet. Niewykluczone, że wieść dotrze także poza granice kraju. W pierwszej chwili można pomyśleć, że kolejny z polityków palnął coś głupiego, ale nie tym razem. Teraz Patryk Jaki „zabłysnął” swoją kreacją. Uwagę telewidzów przyciągnął krawat.

Cała sytuacja miała miejsce podczas programu „Strefa Starcia” na antenie TVP Info. „Wraz z innymi gośćmi rozmawiał na temat debaty na temat Polski w Parlamencie Europejskim. Europoseł krytykował w dosadny sposób postawę przedstawicieli opozycji w PE.” – czytamy w portalu o2.pl.

Patryk Jaki zwrócił jednak uwagę na siebie nie przez krytyczne i dość ostre wypowiedzi, ale przez swój ubiór. „Europoseł zdecydowanie nie trafił z wyborem krawata, który był znacznie za długi. Uwagę na modową wpadkę od razu zwrócili internauci. Zdaniem niektórych z nich za taki stan rzeczy odpowiadało nieprawidłowe zawiązanie.” – przedstawia całą sytuację portal o2.pl. Krawat Patryka Jakiego można zobaczyć na poniższym zdjęciu.

Dziennikarzom portalu o2.pl udało się także porozmawiać ze specjalistą w tej dziedzinie. Ten nie pozostawił na Jakim suchej nitki. „Długość krawata jest tak ważna, jak długość spodni czy rękawów. Absolutnie nie może być za długi! (…) Zbyt długi krawat kieruje wzrok na okolice rozporka, co wygląda po prostu niesmacznie i bardzo nieelegancko.” – tłumaczy Daniel Jacob Dali.

Patryk Jaki po swojej wpadce nie zaznał także litości ze strony internautów. „Nie miał dłuższego krawata!? Ten jakiś krótki!?.” – napisał prześmiewczo jeden z użytkowników Twittera w stronę europosła Prawa i Sprawiedliwości.

źródło: o2.pl, media

Zobacz również: