jarmark bożonarodzeniowy
zdjęcie ilustracyjne

Czy odwiedzając jarmarki bożonarodzeniowe powinniśmy zachować czujność? Publikacja jednej z gazet jest wstrząsająca. Chodzi o młodą kobietę, którą spotkało coś, co trudno wytłumaczyć.

Na jarmarku bożonarodzeniowym grasuje niebezpieczny proceder?

19-letnia kobieta twierdzi, że wizyta na jarmarku bożonarodzeniowym zakończyła się dla niej najgorzej, jak mogła. Nastolatka twierdzi, że nagle straciła przytomność, a następnego dnia, kiedy doszła do siebie znalazła na nodze… ślad po ukłuciu igłą. Co tam się wydarzyło? – pytają internauci.

Cała sytuacja miała miejsce w Anglii, a konkretnie w Manchesterze na, gdzie Anya (tak ma na imię kobieta) postanowiła wybrać się na jarmark bożonarodzeniowy wraz ze swoją przyjaciółką. Wszystko opisał Daily Mail, a tej publikacji przyjrzał się portal o2.pl. Znamy już pierwsze szczegóły.

„Zarezerwowałyśmy hotel, ale nie pamiętam, żebym do niego dotarła, pamiętam tylko, że obudziłam się rano, pociłam się i nie wiedziałam, co się stało.” – tłumaczy nastolatka. Kobieta wcześniej, podczas jarmarku bożonarodzeniowego miała wypić dwie lampki wina i trochę piwa (niecałą butelkę). Jej przyjaciółka twierdzi, że zachowywała się jakby była kompletnie pijana, choć nigdy, po takiej ilości alkoholu nie dawała tego po sobie poznać.

„To przerażające. Byłem naprawdę zszokowana, że to się stało.” – tłumaczy kobieta. Tuż po przebudzeniu wezwała na miejsce lekarzy. „Wezwani na miejsce lekarze doradzili jej, aby udała się na pogotowie, gdzie otrzymała szczepienie przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu B. Próbki krwi zostały również pobrane do analizy, ale wyniki jeszcze nie wróciły, a lekarze nie byli w stanie potwierdzić, czy dziewczynie rzeczywiście coś wstrzyknięto.” – czytamy w portalu o2.pl.

Kobieta jest wstrząśnięta. Od tego czasu, a wszystko wydarzyło się 20 listopada, nie ma ochoty wychodzić na miasto. Do tej pory o podobnych procederach czytała w internecie, ale teraz, sama padła jego ofiarą. Do sprawy na pewno będziemy wracać.

źródło: Daily Mail, o2.pl

Zobacz również: