Krzysztof Jackowski

Przez jednych wyśmiewany, przez drugich podziwiany. Taki właśnie jest Jasnowidz Jackowski. Jednego nie można mu jednak odmówić, a rzeczą tą jest olbrzymia popularność. Znany wizjoner kolejny raz podzielił się swoją wizją, a właściwie wizjami na 2022 rok. Co tu dużo ukrywać, są one przerażające.

To wydarzy się w 2022 roku? Jasnowidz Jackowski odkrył wszystkie swoje karty

Co jakiś czas Jasnowidz Jackowski czy to na swoim kanale na Youtube czy na łamach Super Expressu dzieli się swoimi przepowiedniami dotyczącymi przyszłości. Tak było i tym razem. Na jego największych fanów padł jednak blady strach, bowiem Krzysztof Jackowski przewiduje wiele wstrząsających wydarzeń w 2022 roku.

Zdaniem jasnowidza, ten rok przyniesie nam coś przerażającego. Wydarzy się to co gorsza w Polsce. W naszym kraju. „Totalny chaos. Będzie stan wyjątkowy lub wojenny. Polska podzieli się na trzy części.” – wyjawia Jasnowidz Jackowski. „Na trzy regiony. Jeden z nich przyłączy się do innego kraju albo się odłączy. Nieprawdziwa informacja sprawi, że ludzie będą uciekać ze swoich domów z południa Polski na północ. Gdy będą uciekać, będą przekonani, że grozi im wielkie niebezpieczeństwo.” – mówi dalej, bardzo tajemniczo, ale jednocześnie przerażająco. „Nie będzie nowych wyborów, ale nie będzie rządził sejm. Nikt nie będzie chciał wziąć władzy.” – dodaje Jasnowidz Jackowski.

Okazuje się, że to nie jedyne wstrząsające wydarzenia, jakich będziemy świadkami jeszcze w tym roku. „Będzie ukrywana prawda o koronawirusie. Naukowcy dopiero w przyszłym roku poznają prawdziwe skutki zakażenia. Prawda będzie przerażająca.” – przekazuje Krzysztof Jackowski. Nie mówi jednak, co takiego przekażą i odkryją naukowcy.

Kolejny raz Jasnowidz Jackowski podtrzymuje także swoją linię przepowiedni, mówiącą o nadchodzącym wielkim konflikcie zbrojnym. Mówi to już od kilku lat, co jest mu wypominane na każdym kroku. Sam Jackowski czuje jednak, że właśnie teraz może nadejść moment i wydarzenia, na które będziemy patrzeć z przerażeniem. „Będzie wojna, ale nie na Ukrainie.” – dodaje. Gdzie zatem?

„Wojna będzie na Bliskim Wschodzie. Wojna będzie po to, aby osłabić Rosję. Wojna będzie o to, aby ropa była tania.” – zauważa wizjoner z Człuchowa. Jasnowidz przekazał też jeszcze jedną wizję, dotyczącą jego zdaniem niedalekiej przyszłości w Polsce. Znów nie jest niestety ciekawie.

Wizja Jackowskiego odnośnie wydarzeń w Polsce

Polska zostanie wyrzucona z Unii Europejskiej. Zapowiadają się ogromne zamieszki i bunty. Rządzącym protesty będą na rękę. Kraków. Jeszcze polski. Kazimierz. Może dzielnica. Stary Kazimierz. Tam to się zacznie. W Gdańsku też ludzie wyjdą na ulicę. Nikt do nich nie będzie strzelał. Krew się nie poleje.” – mówi Krzysztof Jackowski.

Czy dajecie wiarę słowom Krzysztofa Jackowskiego? Jak widać, niestety w jego oczach trwający 2022 rok nie przyniesie nam wiele dobrego, a wręcz przeciwnie, mamy być świadkami wielu złych wydarzeń. Oby jednak znany jasnowidz się pomylił, co przytrafiło mu się przecież wiele razy.

źródło: Super Express, Anty Radio, Youtube

Zobacz również: