Marcin Miller disco polo
foto: Instagram/marcinmillerboys

Z pewnością wielbcieli disco polo zasmucą najnowsze wieści na temat jednego z najbardziej znanych przestawicieli tego gatunku muzycznego. Chodzi o Marcina Millera. Wokalista właśnie wyznał, iż ma problemy ze zdrowiem. Lekarz przekazał gwiazdorowi przykrą informację.

Wokalista disco polo otrzymał od lekarza restrykcyjne zalecenia

Przypomnijmy, iż około dwóch miesięcy temu Marcin Miller uległ poważnemu wypadkowi. Podczas pobytu w Kołobrzegu gwiazdor disco polo doznał groźnej kontuzji stopy. Niestety lider zespołu „Boys” wyznał, że problemy z nogą nadal dają mu sie we znaki.

Marcin Miller w najnowszym wywiadzie ujawnił, iż z jego zdrowiem nie jest najlepiej. „Od feralnego zdarzenia minęły już dwa miesiące i choć opuchlizna już dawno zeszła, to jednak noga nie jest całkowicie sprawna” – zaznaczył gwiazdor disco polo.

Lider zespołu „Boys” poinformował, że usłyszał od lekarza bardzo restrykcyjne zalecenia, których musi przestrzegać. Jeśli tego nie zrobi, nie ma mowy o poprawie jego stanu zdrowia.

Jak się okazuje, z powodu lekarskich zaleceń wokalista disco polo musiał zrezygnować z wielu rzeczy, które sprawiały mu radość. „O bieganiu, skakaniu na skakance czy innych forsujących czynnościach mogę zapomnieć. To zalecenie lekarza i choć lubię sport, to muszę się do nich stosować, bo to może tylko pogorszyć sprawę” – wyjaśnił Marcin Miller.

Lider zespołu „Boys” ruszył w amerykańskie tournée

Chociaż Marcin Miller nie jest w pełni zdrów, nie zwalnia tempa. Gwiazdor disco polo jest w tej chwili w trasie po Stanach Zjednoczonych. Za ocenanem artysta występuje dla mieszkającej w Ameryce Północnej Polonii. Okazją do amerykańskiego tournée jest jubileusz zespołu „Classic”. Do wzięcia udziału w serii koncertów zaproszenie dostał między innymi zespół „Boys”.

Prawdopodobnie gwiazdor disco polo wypocznie dopiero w listopadzie. Wtedy ma udać się z żoną na zasłużony urlop. „W listopadzie być może wybierzemy się z żoną do Hiszpanii. Byliśmy kiedyś w Sewilli i bardzo nam się podobało, więc niewykluczone, że jeszcze odwiedzimy te rejony” – zdradził wokalista.

źródło: Wirtualna Polska

Zobacz również: