Biedronka

Choć wydawać się mogło, że promocje związane z Black Friday się kończą, to jednak Biedronka ani na chwilę nie zamierza zwalniać tempa. Mało tego, w poniedziałek w portugalskich dyskontach czekać będą na nas wyjątkowe okazje. Już teraz znamy szczegóły.

Będzie szturm klientów na sklepy sieci Biedronka?

To pytanie wydaje się być zasadne, kiedy spojrzymy na to, jakie okazje od poniedziałku szykuje Biedronka. Jak wynika z różnych badań, marka należąca do Jeronimo Martins jest liderem polskiego rynku handlu. Nie bez znaczenia są w tym przypadku częste i atrakcyjne promocje. Tak samo jest i tym razem. Sprawdźmy szczegóły.

Biedronka postanowiła przecenić przede wszystkim ceny owoców. Promocje obejmują między innymi pomarańcza. Opakowanie o gramaturze 2 kilogramów od poniedziałku kosztować będzie nie 9,99 zł, a jedyne 3,99 zł, co oznacza promocję aż o 60%! Taniej będzie można kupić także borówki amerykańskie. 9,99 zł to nowa cena za opakowanie 300 gram tego pysznego owocu. Do tej pory, musieliśmy się liczyć z wydatkiem 14,99 zł, co jak łatwo wyliczyć oznacza poniedziałkową promocję aż o 33%. To nie jedyne owoce, jakie znalazły się w promocjach, już teraz prezentowanych przez sieć Biedronka. Okazje będą obowiązywać od najbliższego poniedziałku, tj. 29.11 aż do soboty tj. 4.12 lub standardowo – do wyczerpania zapasów.

Spójrzmy, co jeszcze przeceni Biedronka w nadchodzącym tygodniu. Dla posiadaczy karty Moja Biedronka dostępna będzie promocja na czekolady firmy E. Wedel. Przy zakupie trzech tabliczek, cena za jedną wyniesie 2,29 zł.

Poza tym, dwa rodzaje proszku Persil będzie można nabyć za 24,99 zł. To cena jednego opakowania, które według deklaracji producenta wystarczy na około 52 prań. Czy to wszystko? Oczywiście, że nie. Konserwy i pakowane produkty z firmy Krakus objęte będą akcją 2+1, co oznacza, że najtańszy z nich będzie można dostać za darmo.

Ofert promocyjnych na nadchodzący tydzień w Biedronce jest naprawdę sporo. Warto odwiedzić oficjalną stronę internetową portugalskiego dyskontu i zapoznać się z nową gazetką promocyjną.

Zobacz również: