Barbara Kurdej Szatan
zdjęcie ilustracyjne, Instagram

Barbara Kurdej-Szatan znowu wzbudziła kontrowersje. Aktorka wypowiedziała słowa, które nie spodobały się części osób. Wiele wskazuje na to, że blondwłosa celebrytka nie wyciągnęła wniosków z przeszłości.

Kurdej-Szatan wywołała skrajne emocje

Była gwiazda „M jak Miłość” nie próżnuje. Celebrytka wzięła udział w nowym programie rozrywkowym TVN „Mask Singer”. Uczestnicy show to osoby znane z pierwszych stron gazet. To, co odróżnia ten format od innych to fakt, iż celebryci występują w fantazyjnych przebraniach utrudniających ich rozpoznanie. W każdym odcinku z programem żegna się jedna z osób. Dopiero wówczas poznajemy tożsamość gwiazdy, która ukrywała się pod tytułową maską.

W minioną sobotę to właśnie Kurdej-Szatan odpadła z „Mask Singer”. W związku z odejściem celebrytki pojawiło się mnóstwo skrajnych emocji.

Zgodnie z zasadami show, Kurdej-Szatan musiała zdjąć maskę i ujawnić, kim jest. Trzeba przyznać, że artystka spotkała się raczej z ciepłą oceną swoich występów i umiejętności wokalnych. Internauci byli pod wrażeniem tego, jak zaprezentowała się gwiazda. „Ważka pokazała się z rewelacyjnej strony”, „Basia jako Ważka była świetna w każdym odcinku”, „Basia rewelacyjna” – chwalili widzowie celebrytkę w mediach społecznościowych.

Jednak pojawiły się też negatywne komentarze pod adresem aktorki. Wszystko z powodu wypowiedzi Kurdej-Szatan. „To była wspaniała przygoda. Ja bardzo żałuję, bo dobrze mi było w tym ukryciu, wiecie? W tym kraju dobrze tak się czasem skryć. Szkoda, żałuję, że już nie będę mogła się poukrywać” – powiedziała była gwiazda „M jak Miłość”.

Powyższe słowa artystki wywołały oburzenie części internautów. „Te antypolskie teksty zarówno jury, jak i uczestników, to dno. Włączyłam dzisiaj ten program tylko na chwilę na końcówkę, a usłyszałam od razu dziwną wypowiedź Basi. Dziwię się, że ktoś to ogląda i sponsoruje”, „Jeszcze to jej gadanie, że fajnie się schować pod maską w Polsce” – irytowali się użytkownicy mediów społecznościowych.

Jak widać, aktorka kolejny raz zdenerwowała niektórych Polaków. Przypomnijmy, iż około pół roku temu, artystka ściągnęła na siebie oburzenie opinii publicznej krytykując polską Straż Graniczną.

źródło: o2.pl

Zobacz również: