Katarzyna Cichopek zanotowała wpadkę

Wygląda na to, że Basia Kurdej-Szatan nie poniesie aż tak ogromnych konsekwencji swoich słów o Straży Granicznej, o jakich mówiło się początkowo. Według doniesień jej menadżera sieć Play, jak i telewizja Polsat wciąż są skłonne współpracować z aktorką. Kurdej-Szatan może też liczyć na wsparcie dużej części środowiska aktorskiego. Wsparła ją także Katarzyna Cichopek. Ten fakt nie umknął uwadze internautów.

Katarzyna Cichopek wspiera Kurdej-Szatan. Wyleci z TVP?

Jako pierwsi o całej sprawie napisali dziennikarze portalu wMeritum.pl. Wszystko zaczęło się od postu, który na Instagramie zamieściła Basia Kurdej-Szatan. „Dziś nad Warszawą wyszło słońce… :)” – pisze. „Dziękuję Wam za ogrom wiadomości i dobrej energii. Czytam je wszystkie po kolei.. i nadzieja we mnie rośnie… na wszelkie dobro.” – dodaje Kurdej-Szatan w dalszej części wpisu.

Pod postem posypało się wiele komentarzy. Są te zarówno wspierające, jak i krytykujące aktorkę. „Żenada! Pozdrawiam, żona mordercy! Tego mordercy, przez którego może Pani żyć bezpiecznie we własnym kraju.” – skwitowała krótko jedna z internautek. Słowa wsparcia dla Kurdej-Szatan płyną głównie ze środowiska aktorskiego i szeroko pojętego show-biznesu. To wpisu odniosła się także Kasia Cichopek.

Odtwórczyni jednej z głównych ról w „M jak miłość” zamieściła w komentarzu pod wpisem Kurdej-Szatan wymowne serduszko. „Wielu z nich zwróciło uwagę na fakt, że Cichopek występuje zarówno w „M jak miłość”, jak i w „Pytaniu na śniadanie”. Ma więc wiele do stracenia.” – analizuje portal wMeritum.pl odpowiedzi do komentarza Kasi Cichopek.

„Nie wychylaj się, bo będziesz następna”, „Typuję kolejną do zwolnienia w TVP. Jacek patrzy.” – brzmią przykładowe odpowiedzi do komentarza Kasi Cichopek. Jak myślicie, czy rzeczywiście takimi reakcjami gwiazda „M jak miłość” może ściągnąć na siebie gniew szefostwa TVP? Jak widać, części internautów już ściągnęła.

źródło: wMeritum.pl, Instagram

Zobacz również: