strzelanina w przedszkolu

Niepokojąca informacja odnośnie Lecha Wałęsa ujrzała światło dzienne. Były prezydent trafił nagle do szpitala. Rodzina polityka zabrała głos w sprawie stanu, w jakim znajduje się była głowa państwa.

Lech Wałęsa nagle zasłabł. Potrzebna była interwencja lekarzy

Były prezydent niespodziewanie trafił do szpitala. Lech Wałęsa opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie ze szpitalnego łóżka. „Bywa i tak” – napisał po fotografią.

Sympatycy Wałęsy zaniepokoili się stanem zdrowia legendy „Solidarności”. Pojawiły się liczne życzenia powrotu do zdrowia. „Zdrowia Panie Prezydencie!”, „Zdrowia życzę. Trzeba dożyć normalnych czasów”, „Jest nam Pan potrzebny proszę sobie nie żartować i wracać do zdrowia.Pozdrawiamy Polacy II sortu”, „Niech Pan Prezydencie trzyma się zdrowo musimy pogonić pisowską hołotę i przywrócić normalność w Naszym Kraju”, „zdrowia i siły Panie Prezydencie, przyda się Pan w ponownej walce o wolną Polskę”, „Panie Prezydencie szybkiego powrotu do zdrowia. Niech pan się nie poddaje. My społeczeństwo rozumne, mamy misję do wykonania. Musimy odsunąć od władzy PiS i Jarosława. Bez Pana to walka nie ma sensu. Niech Pan zbiera siły. Czekamy” – napisali użytkownicy.

Głos w sprawie stanu zdrowia Lecha Wałęsy zabrał jego zięć. Przypomnijmy, iż Artur Wałęsa (z domu Kaźmierczyk) jest mężem najstarszej córki byłego prezydenta – Magdaleny.

Mężczyzna w rozmowie z dziennikarzem ujawnił, z jakiego powodu 78-letni gdańszczanin znalazł się w szpitalu. „Nastąpiło omdlenie, jednak na ten moment wraz z żoną nie mamy większych informacji o jego stanie zdrowia” – wyznał.

Z kolei Jerzy Borowczak, przyjaciel lidera „Solidarności” stwierdził, że Lech Wałęsa jest hospitalizowany z powodu rutynowych badań. „Rozmawiałem z godzinę temu z Lechem. Trafił na kontrolne badania do szpitala w sprawie rozrusznika serca i cukrzycy” – powiedział.

źródło: Plejada

Zobacz również: