Edyta Górniak

O jednej z najpopularniejszych polskich piosenkarek znów jest głośno. Edyta Górniak opublikowała w mediach społecznościowych wpis. Tematem najnowszego wywodu artystki jest woda w butelkach.

Edyta Górniak: „Prawdziwa Woda występuje tylko na wolności”

Wokalistka umieściła w mediach społecznościowych długi wpis na temat „świętej wody”. Edyta Górniak oceniła, że butelkowana woda jest tylko „złudnie podobna charakterem do wody”. Prawdziwie święta substancja występuje jedynie na „wolności”.

„Woda – jedna z dwóch obok Krwi, Świętych substancji, których nigdy nie zdoła zastąpić żaden syntetyk i żadna technologia. Jest podstawowym pokarmem wszystkich istnień organicznych. Jest uzdrowieniem, oczyszczeniem, pożywieniem, rozpuszczeniem i pamięcią historii Ziemi. Występuje pod wieloma postaciami. Wszystkie doskonałe” – zaznaczyła Edyta Górniak.

„(Niestety dla ludzi) Prawdziwa Woda występuje tylko na wolności. Reszta, czyli wszystkie zamknięte w na lata w butelkach, to substancje tylko złudnie podobne charakterem do Wody” – dodała Edyta Górniak.

Piosenkarka uważa, że woda nie może być zamknięta w butelce. Powód? Cenna substancja w butelce zgnije. „Woda to Życie. Nie można zamknąć naturalnej flory bakteryjnej w butelce, bo zgnije. Aby nie zgniła, musi ulec obróbce, czyli zniszczeniu jej flory. W ten sposób powstaje substancja / substytut na podobieństwo Wody. Ma jej charakter, lecz nie ma jej struktury” – podkreśliła Edyta Górniak.

W swoim wpisie wokalistka wyjaśniła, iż istnieje możliwość, aby ponownie ożywić wodę. „Możesz ożywić Wodę intencją Miłości i Wdzięczności. Jeśli uzyskasz właściwy kod jej częstotliwości, zmienisz jej strukturę. Na podobnej zasadzie upraszczając, jak uruchamia się silnik od silnika” – tłumaczyła Górniak.

„Bez życia – nie ma Wody. Bez Wody – nie ma Życia. Na tym polega Potęga Świętości” – podsumowała swój „błyskotliwy” wywód diwa polskiej sceny.

Co sądzicie o teorii przedstawionej przez artystkę? Przekonują Was jej słowa?

źródło: Fakt

Zobacz również: