Beata Tyszkiewicz
foto: YouTube

Córka jednej z popularnych aktorek przekazała właśnie fatalne wieści na temat swojej mamy. Okazuje się, że Beata Tyszkiewicz przestała już wychodzić z domu. Co takiego dzieje się z lubianą artystką? W jakim jest stanie?

Beata Tyszkiewicz od 5 lat żyje z dala od blasku fleszy

Przypomnijmy, iż blisko 84-letnia aktorka wycofała się z życia publicznego w 2017 roku. Powodem był rozległy zawał serca, który przeszła. Z pewnością był to wielki cios dla sympatyków Beaty Tyszkiewicz.

„Mama nie chce wracać do życia publicznego. Chce od tego odpocząć. Tak zdecydowała i jest uparta. Wszystko ma związek z szacunkiem, jakim moja mama darzy swoją publiczność. Ona uważa, że gwiazda zawsze i wszędzie powinna być wzorem, dobrze wyglądać i nie urażać ludzi swoją słabością i gorszym wizerunkiem” – przyznała wówczas jej córka Karolina Wajda.

Teraz kolejny już raz kobieta zabrała glos w sprawie zdrowia mamy, a konkretnie jej obecnej kondycji. Niestety nie są to dobre wiadomości. Okazuje się, że Beata Tyszkiewicz nie wychodzi już z domu na spacery. Na szczęście artystka nie traci dobrego samopoczucia. Wydaje się, że to zasługa córek, które opiekują się nią z wielką troską.

„Jest w dobrym nastroju, cieszy się, gdy pada deszcz, kiedy jest chłodniej, chociaż nie wychodzi już na spacery. Odwiedzam ją tak często, jak mogę, podobnie jak moja młodsza siostra” – przekazała Karolina Wajda.

Warto przypomnieć, iż mimo problemów zdrowotnych Beata Tyszkiewicz cały czas mieszka sama. Jakiś czas temu dziennikarze rozpisywali się o tym, iż Karolina Wajda nie może wprowadzić się do jej mieszkania. Jednak mimo tych trudności córka stara się zapewnić mamie stałą opiekę.

„Powodem odmownej decyzji urzędu jest to, że posiadam w Warszawie mieszkanie, zgodnie z prawem nie mogę formalnie zamieszkać w lokalu mojej mamy, który należy do miasta. Takie jest prawo. Ona kocha swoje mieszkanie, mimo moich próśb nigdzie nie chce się przenieść” – wyznała wtedy Karolina Wajda.

źródło: Plejada

Zobacz również: