morderstwo

Szokująca sytuacja miała miejsce w jednej z polskich przychodni. Emeryt został pobity przez 27-latka. Powód bijatyki szokuje. Oto okoliczności tej bulwersującej sprawy.

Emeryt został pobity przez antyszczepionkowca

Do bulwersującego zdarzenia doszło w Gdańsku. 75-letni mężczyzna chciał się zaszczepić czwartą dawką przeciwko COVID-19. Z tego powodu mieszkaniec Trójmiasta udał się do miejskiej przychodni. Tam doszło do zaskakującej i jednocześnie groźnej sytuacji.

Emeryt spotkał w przychodni 27-latka, który jak się okazało nie wierzył w istnienie pandemii i w związku z tym jest przeciwny szczepieniom na koronawirusa. Między panami wywiązała się dyskusja. Rozmowa przebiegała w dość gorącej atmosferze.

75-letni emeryt zeznał później na komisariacie policji, że podczas wizyty w przychodni młody mężczyzna zaczepił go. 27-latek zachowywał się przy tym dość agresywnie.

Ostatecznie emeryt otrzymał kolejną dawkę szczepionki. Jednak gdy wychodził z budynku przychodni, spotkała go nieprzyjemna sytuacja. Okazało się, że 27-letni antyszczepionkowiec czekał na niego przed wejściem. Młody mężczyzna kilkukrotnie uderzył seniora w twarz.

Pobity gdańszczanin udał się na policję, a konkretnie na komisariat w gdańskiej dzielnicy Wrzeszcz. Po przyjęciu zgłoszenia policjanci przystąpili do ustalania tożsamości sprawcy. W tym celu wykorzystano m.in. zabezpieczone nagrania z monitoringu. W końcu udało się ustalić personalia napastnika.

Funkcjonariusze ustalili, iż agresywny 27-latek to mieszkaniec gdańskiej dzielnicy Przymorze. Mężczyzna spędził noc w policyjnym areszcie. Na następny dzień postawiono mu zarzut spowodowania lekkiego uszczerbku na zdrowiu. Policja objęła napastnika dozorem. Na koniec warto dodać, że sprawcy napaści na emeryta grozi do dwóch lat więzienia

źródło: Polsat News

Zobacz również: