Jasnowidz Jackowski o Wszystkich Świętych

Wszystko wskazuje na to, że cmentarze podczas Wszystkich Świętych będą otwarte normalnie. Wszyscy więc zastanawiają się powoli, jak się ubrać na zbliżające się Święto Zmarłych. Padają pytania, jaka będzie pogoda. Głos zabrał nawet sam Jasnowidz Krzysztof Jackowski.

Jasnowidz Jackowski o Wszystkich Świętych. Taka pogoda nas czeka?

Krzysztof Jackowski porozmawiał z dziennikarzami „Super Express”. Standardowo, jak na najsłynniejszego polskiego jasnowidza przystało, Jackowski nie przepuścił okazji, aby skorzystać ze swojej nieocenionej mocy. Tym razem postanowił przewidzieć, jaka będzie pogoda na tegorocznych Wszystkich Świętych. Czy jego prognoza się sprawdzi? Zobaczymy. Najpierw jednak sprawdźmy, co powiedział.

„Zima nas nie powinna zaskoczyć w listopadzie. Ja mam wrażenie, że w drugiej połowie listopada będą takie trzy dni, że trochę śniegu mokrego spadnie i tak przypomni nam to zimę.” – zaczął swoją wizję dla „Super Expressu” Jasnowidz Jackowski. Po chwili przeszedł do tego, jaka konkretnie pogoda będzie podczas Wszystkich Świętych.

„Pogoda na Wszystkich Świętych kojarzy mi się stabilnie. To znaczy mamy do czynienia z Polską. To jest jednak pewna przestrzeń. I w Krakowie może być inaczej, a w Człuchowie może być inaczej. Ale ogólnie będzie to w miarę ciepławy dzień.” – wyjawia Krzysztof Jackowski, czym pewnie pozytywnie zaskoczy wielu Polaków. Niektórzy nawet żartują, że to pierwsza od dawien dawna pozytywna wizja jasnowidza z Człuchowa.

Portal o2.pl dodaje, że podobnie, jak Jasnowidz Jackowski uważają także meteorolodzy. 1 listopada może być nawet 19 stopni Celsjusza na plusie na południu Polski.

źródło: Super Express, o2.pl

Zobacz również: