ohyda w McDonald's

Ohyda! Ten materiał jest tylko dla ludzi o naprawdę mocnych nerwach. To, co znalazła jedna z klientek McDonald’s w popularnej kanapce wywołuje, co tu dużo mówić, odruchy wymiotne.

Przerażające odkrycie w burgerze z McDonald’s

Cała sytuacja nie wydarzyła się co prawda w Polsce, ale w Wielkiej Brytanii. Jednak i tak szokuje ludzi w naszym kraju oraz na całym świecie. Wszystko opisał „Daily Star”. Na końcu artykułu publikujemy też zdjęcie. Okazuje się, że kobieta znalazła w burgerze… pająka. Na domiar złego, Brytyjka cierpi na arachnofobię, czyli lęk przed pająkami. Dlatego też, jak sama twierdzi przez trzy dni po tym zdarzeniu nie potrafiła normalnie funkcjonować.

O mały włos, jak sama twierdzi, a zjadłaby pająka. Na szczęście zauważyła go w ostatniej chwili. Błyskawicznie postanowiła napisać skargę do kierownictwa McDonald’s. Restauracja, jak donosi „Daily Star” potraktowała ją jednak zbywająco. Po kilku dni na adres elektroniczny Brytyjka otrzymała odpowiedź na swoją skargę. I tutaj kolejne zaskoczenie.

ZOBACZ TAKŻE: Tyle zarabia policja w Polsce. Zobacz zarobki policjantów

W ramach zadośćuczynienia McDonald’s zaproponował jej… kupon o wartości 15 funtów. Po publikacji „Daily Star” głos zabrali też przedstawiciele McDonald’s. Przeprosili raz jeszcze kobietę za zaistniałą sytuację oraz poinformowali, że kupon nie miał za zadanie jej obrazić czy zbyć, a być jedynie niezobowiązującym gestem dobrej woli ze strony restauracji.

POLECAMY TERAZ: Justyna Żyła znów uderza w Piotra. Nie uwierzycie, co napisała tym razem

Biuro restauracji podkreśliło, że McDonald’s kładzie duży nacisk na kontrolę jakości produktów i ich przygotowywania w restauracjach. Jest im przykro, że te standardy w tym konkretnym przypadku nie zostały spełnione.

Ciekawi jesteśmy, czy sprawa będzie miała dalszy bieg, czy jednak Brytyjka po tym oświadczeniu odpuści.

źródło: Daily Star

Zobacz również: