Tak mieszka Barbara Kurdej-Szatan

Basi Kurdej-Szatan pandemia koronawirusa nie straszna. Gwiazda wraz ze swoją rodziną wypoczywa w ciepłym Zanzibarze. Regularnie wrzuca „widokówki” z wakacji na swój Instagram. Jednak jej ostatni post spotkał się ze sporą krytyką internautów. Zobacz, o co poszło.

Barbara Kurdej-Szatan w ogniu krytyki

Kurdej-Szatan postanowiła opuścić zimową Polskę i wypoczywa w Zanzibarze. Naturalnie, jak na celebrytkę przystało, raczy swoich fanów na Instagramie zdjęciami i filmami z wakacji marzeń. Ostatnio jednak spadły na nią gromy, a wszystko za sprawą zdjęcia, na którym widzimy Basię i jej synka Henia w otoczeniu miejscowych dzieci.

„Henio jeździł tu jak król!” – to właśnie ten podpis pod zdjęciem, a także widok dzieci, spacerujących za wózkiem wzburzył Internautów. „Oglądając te zdjęcia mam niestety smutne odczucia…”, „to zdjęcie jest reklamą wózka. Czy jest zgoda na wykorzystanie wizerunku lokalnych dzieci w tej reklamie? Czy zostały one za udział w niej wynagrodzone, tak jak Pani jest wynagradzana?”, „Biedne dzieci czekają na jakiś grosz.a ta myśli że wybrały się z nią na spacerek..zeby podziwiać jej urodę bi wózek….” – czytamy w komentarzach. Takich opinii jest zdecydowanie więcej.

Basia Kurdej-Szatan nie wytrzymała i postanowiła zareagować na takie opinie Internautów. „To nie jest żadna reklama. Przestańcie dramatyzować” – napisała krótko. Rzeczone zdjęcie możecie zobaczyć poniżej.

ZOBACZ TAKŻE: Kilkudziesięciu policjantów i radiowozy w centrum polskiego miasta. Wiemy, co się stało

GORĄCE TEMATY:

  1. Kim Dzong Un znów straszy. Korea Północna rozpoczyna zbrojenie nuklearne
  2. Giertych nie ma wątpliwości. Mówi o początku końca PiS i Jarosława Kaczyńskiego. Wskazał powody
  3. Dziennikarz Polsatu przeprasza za to, co wydarzyło się podczas Gali Mistrzów Sportu. Niektórym widzom to umknęło
  4. Udostępnili wywiad z małym Piotrem Żyłą. Dotrzymał słowa po latach
  5. Julia Wieniawa mieszka jak królowa. Jej nowe gniazdko kosztowało… 2 miliony