Eva Minge odpowiada na krytykę
Foto: YouTube

Znana polska projektantka mody Eva Minge zdecydowała się umieścić mocny wpis w mediach społecznościowych. Słowa te były odpowiedzią na falę krytyki jaka wylała się na gwiazdę po publikacji jej wcześniejszego postu. Padły naprawdę ostre słowa. 

Eva Minge przyznała, że jest zaszczepiona

Wydaje się, iż popularna projektantka potrafi wzbudzić spore zainteresowanie. Świadczy o tym fakt, iż niemalże pod każdym jej wpisem na Instagramie pojawia się spora ilość komentarzy. Co ciekawe, wiele osób podkreśla, iż Eva Minge to niezwykle inteligentna i empatyczna osoba.

Jednakże tym razem doszło do niezbyt przyjemnej sytuacji. Gwiazda opublikowała post, w którym wyznała, iż została zaszczepiona na COVID-19. „Zaszczepiona. Według kolejki rocznika. U mojego lekarza rodzinnego.” – poinformowała Eva Minge. Pod tym wpisem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Trzeba jednak podkreślić, iż nie wszystkie opinie były pozytywne.  „I ja miałam Panią za inteligentna osobę…. Heh…. Przestaje, obserwować.”, „Eh… Ręce opadają.” – grzmiała część internautów.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Ewa Minge (@eva_minge)

Projektantka nie kryje szoku z powodu reakcji ludzi

Następnego dnia Eva Minge zaskoczyła użytkowników Instagrama. Projektantka zamieściła mocną odpowiedź w kierunku osób, które ją skrytykowały. „Wczoraj wrzuciłam post o tym, ze się zaszczepiłam. Nie obraziłam tym postem nikogo, kto się nie zamierza szczepić. Żartem potraktowałam siebie i swoje”kosmiczne” korzenie.” – zaczęła gwiazda.

Minge nie kryje, iż reakcja niektórych osób bardzo mocno ją zaskoczyłą. „Cóż czytając komentarze od antyszczepionkowców przeżyłam szok. Większość tych ludzi starała się mnie obrazić, niektórzy życzyli śmierci z powikłaniami a inni w prywatnych wiadomościach grozili mi.” – wyznała projektantka.

Eva Minge użyła mocnych słów w stosunku do internautów, którzy w niewybredny sposób ją skrytykowali. „Zaznaczam grubą kreską IDIOTĄ NIE JEST TEN, KTO MA ODMIENNE ZDANIE LECZ TEN, KTO NIE POTRAFI GO KULTURALNIE WYRAZIĆ. Szanuje każdy odmienny pogląd byle był strawnie podany.” – podkreśla kobieta.

Jednocześnie gwiazda odniosła się do swoich byłych fanów, którzy zrezygnowali z obserwowania jest Instagrama po informacji o szczepieniu. „I te tupanie „przestaje panią obserwować !!!” Kara? Cóż pomyłka, nie udało się mnie ukarać, bo nie zbieram lajków na ig , nie zarabiam swoimi postami, nie lokuje produktów. Mam ogromna przyjemność dyskusji z fajnymi ludźmi i odejście dobrowolne każdego idioty cenie ogromnie.” – pisze Minge.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Ewa Minge (@eva_minge)

Źródło: Instagram

  1. Hanna Lis opuszcza Warszawę. Dziennikarka zdradza szczegóły
  2. Dzisiaj w nocy uderzy w Ziemię. Niewiadomą pozostaje, gdzie spadnie, ale jest kilka hipotez
  3. Andrzej Piaseczny znów uderza w rząd. Mocne słowa jurora The Voice of Poland

Zobacz również: