ogromna ewakuacja

18-letni mężczyzna z maczetą wparował do żłobka, gdzie zaatakował dzieci i ofiary. Niestety, ale doniesienia są tragiczne. Są ofiary śmiertelne i ranni.

Mężczyzna wtargnął do żłobka z maczetą, są ofiary i ranni

Wszystko wydarzyło się co prawda w Brazylii, ale wstrząsnęło całym światem. 18-letni nożownik wtargnął do żłobka w Saudades w stanie Santa Catarina. Po chwili z zimną krwią zabił troje dzieci i dwie opiekunki.

Okazuje się, że 18 latek już wcześniej był na „cenzurowanym”. W szkole był gnębiony przez swoich rówieśników, był osobą bardzo specyficzną. Ponadto, prasa donosi, że chłopak torturował zwierzęta. W jego głowie narodził się szalony plan, który postanowił zrealizować. Bilans zajścia w żłobku jest tragiczny.

„Napastnik dźgnął nożem troje dzieci i opiekunki, i próbował wedrzeć się do jeszcze jednego pokoju, w którym znajdowało się aż 20 przerażonych śmiertelnie dzieci. Na szczęście nie udało mu się sforsować drzwi.” – donosi Super Express. W porę przez większymi rozmiarami tragedii zapobiegła brazylijska żandarmeria.

Mężczyzna przed zatrzymaniem przez mundurowych próbował najprawdopodobniej popełnić samobójstwo. W konsekwencji ranił się maczetą i został przewieziony do szpitala. Policyjne śledztwo wykazało ponadto, że 18-latek w swoim mieszkaniu przechowywał wiele sztuk białej broni, głównie noży.

„Do końca tygodnia, odwołano wszystkie zajęcia w żłobku. Na miejscu tragedii codziennie gromadzą się tłumy, by oddać hołd tragicznie zmarłym osobom.” – czytamy na łamach Super Expressu, który powołuje się na brazylijskie źródła.

źródło: Super Express

  1. Andrzej Piaseczny znów uderza w rząd. Mocne słowa jurora The Voice of Poland
  2. Jackowski ostrzega. Żarty się skończyły. Latem doświadczymy czegoś strasznego
  3. Ostro na opozycji. Budka „spoliczkowany” przez Kosiniaka-Kamysza i Hołownię

Zobacz również: