Andrzej Piaseczny
fot. Andrzej Piaseczny Instagram

Po niedawnych ekscesach na urodzinach Andrzeja Piasecznego wydawało się, że sympatyczny wokalista straci pracę w The Voice of Poland. W końcu w bardzo mocnych słowach wypowiadał się o rządzie Prawa i Sprawiedliwości. Nie brakowało wulgaryzmów. Popularnemu Piaskowi się upiekło, ale teraz jeszcze dołożył do pieca. Po ostatnim komentarzu Jacek Kurski może być rozwścieczony! Zobacz, co powiedział.

Andrzej Piaseczny nie cofa krytyki wobec Prawa i Sprawiedliwości, ale jeszcze dokłada do pieca

„Nie wycofuję ani słowa. Takie mam poglądy. Uważam, że ci ludzie u władzy zasłużyli sobie wszystkim, co nam zrobili przez ostatnich sześć lat, żeby zebrać żniwo w postaci ośmiu gwiazdek albo nawet mówienia wprost. Oczywiście, że nie pójdę do gazety czy portalu i nie powiem „j**ać” PiS”, bo to nie leży w mojej naturze. Nergal to puścił, stało się, ale wypiłem to piwo z ogromną przyjemnością.” – mówi jasno na łamach Onetu Andrzej Piaseczny.

Piasek potwierdził też krążące doniesienia, że nie będzie już jurorem w programie The Voice Senior. „Na pewno nie będę już w tym programie.” – skwitował krótko dla Onetu.

Dziennikarz wysnuł tezę, że Andrzej Piaseczny jeszcze nie tak dawno przecież dobrze bawił się w muzycznym programie TVP. „W programie z jednej strony muzycznym, a z drugiej w wiadomej telewizji… Zdaję sobie z tego sprawę. Czasem sam nie wiem, co mam myśleć. Każdy może oczywiście spytać, dlaczego teraz o tym mówię, kiedy wyleciałem z telewizji, a tak naprawdę mówiłbym o tym częściej, tylko bardzo rzadko się mnie o to pyta.” – odpowiedział Andrzej Piaseczny.

źródło: Onet

  1. Ostro na opozycji. Budka „spoliczkowany” przez Kosiniaka-Kamysza i Hołownię
  2. Jackowski ostrzega. Żarty się skończyły. Latem doświadczymy czegoś strasznego
  3. Dantejskie sceny w Warszawie. Zakrwawiony mężczyzna zaatakował policjantów. Wiadomo, co zrobił wcześniej

Zobacz również: