Michał Wiśniewski

Jedna z najbardziej charyzmatycznych postaci polskiego showbiznesu przekazała radosną wiadomość. Michał Wiśniewski opublikował w mediach społecznościowych informację, która z pewnością może zaskoczyć, ale też ucieszyć niejedną osobę.

Wiśniewski ogłosił wielki powrót „Ich Troje”

Wydaje się, że wielbiciele Michała Wiśniewskiego i „Ich Troje” już dawno stracili nadzieję na reaktywację zespołu. Tymczasem niespodziewanie ich ulubieńcy powracają. Czerwonowłosy lider grupy opublikował niedawno zaskakujący post w mediach społecznościowych.

Otóż Michał Wiśniewski zaprezentował na Instagramie okładkę albumu „Ich Troje”, który niebawem ma mieć swoją premierę. Warto dodać, że na najnowszy krążek wielbiciele musieli czekać aż kilka lat.

„Wystartowaliśmy PREORDER najnowszej płyty ICH TROJE – PROJEKT X!” – napisał Wiśniewski na swoim oficjalnym profilu w mediach społecznościowych. Tytułowe „X” nawiązuje do dziesiątki, bowiem każda z poprzednich płyt zespołu była oznaczana numerem szeregującym ją w kolejności. W sprzedaży płyta ma się pojawić 10 lipca.

Z pewnością wszyscy zastanawiają się, w jakim składzie powraca „Ich Troje”? Otóż poza liderem Michałem Wiśniewskim na płycie wystąpili także Jacek Łągwa i Anna Świątczak. Dodajmy, że wokalistka była częścią zespołu przez 7 lat.

Warto odnotować, iż na krążku znajdzie się 17 utworów, które mają być swego rodzaju podsumowanie 30 lat działalności bandu. Jak przeczytamy na oficjalnym profilu czerwonowłosego muzyka najnowsze wydawnictwo to dowód, że „Ich Troje” tworzyli i nadal tworzą dojrzali artystycznie muzycy.

Jak już wspomnieliśmy, wielbiciele nie posiadają się z radości. W sieci dosłownie zawrzało. „Wygląda pięknie, nie mogę się doczekać”, „Piękny projekt Projektu X. Bardzo mi się podoba od strony graficznej… Zdjęcia, kolory, jakaś nienazwana tajemnica kryjąca się na okładce i ciekawość – co w środku i w dźwiękach… Ale patrząc po osobach współpracujących + zespół , to musi być coś niezwykłego, nie z tego świata!!! Wyczekuję!!!”, „Na pewno zamówię” – napisali pod postem fani.

A Wy drodzy czytelnicy cieszycie się z niespodziewanego powrotu zespołu „Ich Troje”? Zamierzacie kupić najnowszą płytę Michała Wiśniewskiego i spółki?

źródło: goniec.pl

Zobacz również: