Magda Gessler

Od kilku dni opinia publiczna żyje tym, co dzieje się wokół telewizji TVN. Właśnie pojawiły się szokujące doniesienia związane z Magdą Gessler. Rzekomo restauratorka ma odejść ze stacji z żółto-niebieskim logo. Co dalej z karierą gwiazdy? Czy fani będą musieli pożegnać się z „Kuchennymi rewolucjami”?

Dla Magdy Gessler nie jest ważna stacja

Przypomnijmy, iż opinia publiczna cały czas żyje informacją o odejściu wieloletniego dyrektora programowego z TVN-u. Prawdopodobnie 67-letni Edward Miszczak zaskoczył swoją decyzją wszystkich Polaków.

Od kilku dni pojawiają się kolejne szokujące wiadomości. Kilka wykreowanych przez Miszczaka gwiazd TVN zdecydowało się przejść do konkurencji. Dziennikarze donieśli, iż taki krok podjęli: Izabela Janachowska, Małgorzata Rozenek-Majdan, Magda Mołek oraz Mateusz Gessler. Wszyscy oni już od jesieni zasilą szeregi Polsatu.

Jak się okazuje to może być dopiero początek transferów. Dziennikarze spekulują, iż nad odejściem z TVN poważnie zastanawia się  Magda Gessler. To spore zaskoczenie. W końcu restauratorka to bezsprzecznie królowa stacji.

Przypomnijmy, iż Magda Gessler od dwunastu lat jest gospodynią „Kuchennych rewolucji”. Program mimo upływu lat ciągle jest na topie. W 2019 roku TVN dzięki kulinarnemu show zarobił 232,9 mln złotych. Podobnie było w przypadku innych produkcji z udziałem gwiazdy.

Informacje dotyczące zysków z programów prowadzonych przez Magdę Gessler zostały skomentowane przez nią samą. „To, co robię dla telewizji nie ma nic wspólnego z tym, ile zarabiam. To odległość kosmiczna. W TVN-ie nie ma się procentu z reklam, ani od niczego. Mam skromną stałą działkę, bardzo skromną w stosunku do tego, co się na świecie płaci za telewizję i to tak udany program” – wyznała gwiazda.

Jeśli plotki o odejściu restauratorki potwierdzą się, to Gessler mogłaby otrzymać dużo lepsze warunki współpracy oraz nowy program kulinarny. Nie bez znaczenia jest fakt, iż kobieta wiele zawdzięcza Edwardowi Miszczakowi, który jak już wspomnieliśmy przeszedł do Polsatu. „Magda wiele zawdzięcza Edwardowi. To on zrobił z niej gwiazdę. Dla Magdy nie ważna jest stacja. Wie, że i w Polsacie będzie numerem 1” – stwierdzili dziennikarze.

Póki co żadna z zainteresowanych stron nie skomentowała rewelacji. Magda Gessler wypoczywa aktualnie na wakacjach. Z tego powodu poprosiła dziennikarzy o ponowny kontakt po swoim powrocie. Natomiast Polsat w ogóle nie odpowiedział na pytania przedstawicieli mediów.

źródło: se.pl

Zobacz również: