gwiazda
foto: Instagram/Bogdan Kalus

Gwiazda serialu TVP zaniepokoiła swoich wielbicieli. W mediach społecznościowych aktor hitu „Ranczo” opublikował zdjęcie, z którego jednoznacznie wynika, iż przebywa w tej chwili w szpitalu. Jak się okazuje Bogdan Kalus, bo o nim mowa, ma poważne kłopoty ze zdrowiem.

Hadziuk z „Rancza” trafił do szpitala. Aktor musi zmienić tryb życia

Jak już wspomnieliśmy Bogdan Kalus opublikował w mediach społecznościowych niepokojącą fotografię. Na zdjęciu widzimy aktora „Rancza” z maską tlenową na twarzy. Gwiazda TVP znajduje się w szpitalu. Co takiego stało się z artystą?

Okazuje się, że serialowy Hadziuk z „Rancza” ma poważne problemy ze zdrowiem. Lekarz nie pozostawił złudzeń. Bogdan Kalus musi zwolnić. Jeśli aktor tego nie uczyni, nie ma szans na poprawę jego stanu zdrowotnego.

W tym miejscu warto podkreślić, iż Kalus bardzo zapracowany człowiek. Artysta nie tylko występuje w filmach i serialach, na deskach teatrów i w kabaretach, ale także działa jako muzyk, a także prezenter.

Jednak taka ilość aktywności przełożyła się na ogromne przemęczenie. 57-letni aktor właśnie się o tym przekonał. Co ciekawe, organizm Kalusa dał mu o tym znać podczas koncertu w Katowicach, zorganizowanego z okazji 100. rocznicy przyłączenia części Górnego Śląska do Polski.

Bogdan Kalus był prowadzącym to podniosłe wydarzenie. Z tego względu znajdował się blisko jednego z głośników. „Hałas mnie prawie znokautował. A do tego nałożyło się moje przemęczenie, niewyspanie i stres” – wyznał artysta.

Niespodziewanie, gwiazda TVP straciła słuch w lewym uchu. Aktor „Rancza” od razu zgłosił się do lekarza. Ten skierował go do kliniki. Tam Kalusa podłączono do kroplówki. Poddano go terapii tlenowej oraz zastrzykom witaminowym.

Poza tym lekarze przekazali Bogdanowi Kalusowi, że powinien odpocząć oraz na jakiś czas zrezygnować z podróżowania samolotem. Jeśli tego nie zrobi to problemy ze słuchem pogłębią się. Na szczęście mężczyzna wraca do zdrowia. Już zaczął odróżniać dźwięki.

źródło: goniec.pl

Zobacz również: