Jasnowidz Jackowski Krzysztof

Krzysztof Jackowski w ostatnim czasie dość negatywnie przedstawia nadchodzącą przyszłość. Jak sam mówi, chce być zupełnie szczery ze swoimi odbiorcami, a skoro takie wizje rysują się w jego głowie, to nie widzi powodu, dla którego miałby mówić coś innego. Podczas ostatniego spotkania przekazał dwie, kolejne niezbyt optymistyczne informacje. Wszystko ma zacząć się już podczas tegorocznego lata.

Krzysztof Jackowski na lato nie wróży niczego dobrego. Wręcz przeciwnie.

Chyba każdy z nas choć raz słyszał o wizjach Krzysztofa Jackowskiego. Wizjoner, który zasłynął niegdyś z poszukiwania zaginionych osób, teraz niemal całą swoją działalność przeniósł do sieci, gdzie dość regularnie prowadzi transmisje wideo na jednej z popularnych platform wideo. Tam odpowiada na różne pytania i przeprowadza wizje na żywo. Nie inaczej było ostatnim razem.

Krzysztof Jackowski nie miał jednak do przekazania pozytywnych wieści. Ba, to co zobaczył, przeraża. Wszystko ma zacząć się już latem. Chodzi o sytuację w Polsce i na świecie. „Całe lato to bałagan. Ja powtarzam te słowa. Nie, to się nie kończy.” – rzucił Jasnowidz Jackowski.

„Obawiam się, że może się w niedługim czasie wydarzyć coś, gdzie Ameryka będzie musiała reagować, nie mówię o zarazie, mówię o kwestii międzynarodowej, bezpieczeństwa na świecie.” – mówił Krzysztof Jackowski. Trudno nie odnieść wrażenia, że może tu chodzić o jakiś poważny konflikt zbrojny, o którym Jackowski mówi już od wielu lat. Czyżby była w niego zaangażowana Rosja i Ukraina, a może chodzi o Bliski Wschód? Tego Jasnowidz już nie wyjaśnił. Przeszedł jednak zwinnie do kolejnej kwestii i z tego, co można było zrozumieć, druga sprawa tyczy się już bezpośrednio pandemii.

Co jeszcze czeka nas latem? Jasnowidz Jackowski nie ma złudzeń

„Będziemy pewni, że będziemy tracić prawo wolnościowe w pewnych kwestiach, społecznie, nie indywidualnie. To spowoduje protesty. Być może w Niemczech będą protesty. Nasz kraj też będzie chciał to wprowadzić. Będzie to punkt kulminacyjny. Jeśli ludzie się na to zgodzą, to będzie trudno to zmienić. Będą z tego powodu protesty. Zostanie zmieniony sens własności. Prawo będzie stanowiło o ograniczeniach nas społecznie.” – przyznał Krzysztof Jackowski odnośnie swojej wizji na temat tego, co czeka nas latem tego roku.

źródło: Pomponik.pl, Youtube, mat. prasowe

  1. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej alarmuje. W sześciu województwach może być groźnie
  2. Kolejne oszustwo „na szczepionkę”. Uważaj, bo oszuści są coraz bardziej przebiegli
  3. Rząd znalazł sposób na abonament RTV. Będą gigantyczne wpływy do budżetu

Zobacz również: