Katarzyna Skrzynecka
Foto: Instagram/Katarzyna Skrzynecka

Popularna aktorka należy do jednych z najsympatyczniejszych gwiazd w naszym rodzimym show biznesie. Jednak i jej cierpliwość ma swoje granice. Katarzyna Skrzynecka w końcu nie wytrzymała. Wyraźnie zirytowana artystka zamieściła w sieci mocne nagranie.

Katarzyna Skrzynecka ma dość spekulacji na swój temat

Jurorka programu „Twoja twarz brzmi znajomo” wybrała się z mężem nad polskie morze. Para odwiedziła znany nadbałtycki kurort Mielno. Skrzynecka postanowiła pochwalić się wyjazdem na Instagramie i zamieściła zdjęcia z wakacyjnego wypadu.

Nieoczekiwanie fotografia opublikowana przez Skrzynecką wywołała spore zamieszanie. Niektórzy użytkownicy Instagrama umieścili pod zdjęciem nieprzychylne komentarze. Internauci sugerowali, iż aktorka dokonała retuszu twarzy. Ich zdaniem kobieta postępuje tak przed każdym wstawieniem zdjęć do internetu.

Takie spekulacje musiały mocno rozwścieczyć artystkę. Niejako w odpowiedzi Skrzynecka umieściła w mediach społecznościowych nagranie. Trzeba przyznać, że aktorka w dość dosadnych słowach rozprawiła się z hejterami. W pewnym momencie z ust gwiazdy padł nawet wulgaryzm.

„Wczoraj wysłaliśmy z mężem pozdrowienia z Mielna. Dziękujemy wszystkim normalnym. A tym innym, którzy z uporem maniaka będą pisać, że moja twarz jest wycięta i przerobiona, muszę Was zmartwić, tak nie jest. Nie umiem używać takich programów i już mi się nudzi odpisywanie, że tak właśnie jest. Albo też, że wszędzie wstrzykuję sobie botoks. Nie mam. Tym drugim, co tak durnie piszą, rzeknę „odpie****cie się” – powiedziała Katarzyna Skrzynecka.

Oczywiście na filmik żywo zareagowali internauci. Pojawiło się mnóstwo komentarzy. Ludziom bardzo spodobała się wypowiedź aktorki. „Pani Kasiu, że też niektórym chce się liczyć innym zmarszczki, no olać to I jak to mówi moja córka:” Ludzie…mniej dramatu, wiecej brokatu”, „Rewelacja!! ” …I rzeknę tak z angielska…..” Zastanawiam się, czy Ci, do których przekaz jest skierowany, to zrozumieją. Wątpię. Pani Kasiu, pozdrawiam!”, „Pani Kasiu uwielbiam Pania pod kazdym wzgledem !!!! Jest Pani cudowna inteligentna osoba z poczuciem humoru !!!!” – pisali pod nagraniem.

źródło: Plejada

Zobacz również: