nie żyją dwaj Polacy w Ukrainie

Ta wiadomość zasmuciła miłośników filmu i muzyki. Nie żyje popularna amerykańska aktorka. Olivia Newton-John zmarła w wieku 73 lat. W mediach społecznościowych pojawiły się wzruszające pożegnania. Zwłaszcza jedno z nich wyciska łzy z oczu.

Olivia Newton-John zasłynęła z roli Sandy w hicie „Grease”

Smutne wieści przekazał mąż zmarłej aktorki – John Easterling. Dodajmy, iż mężczyzna nie podał do publicznej wiadomości z jakiego powodu zmarła jego żona. Wiemy natomiast, iż Olivia Newton-John odeszła 8 sierpnia w godzinach porannych w swoim domu na ranczu w południowej Kaliforni, w otoczeniu przyjaciół i członków rodziny.

Dziennikarze, powołując się na osobę z kręgu rodzinnego Olivii Newton-John, podali, że aktorka przez ostatnie 30 lat zmagała się z nowotworem piersi. Miało dojść nawet do przerzutów.

Większość z nas kojarzy zmarłą właśnie aktorkę z udziału w kultowym filmie „Grease”. Aktorka zagrała tam rolę Sandy. Przypomnijmy, iż gwiazda wystąpiła w tej produkcji u boku Johna Travolty.

Warto wspomnieć, iż zmarła artystka zagrała nie tylko w słynnym „Grease”. Olivia Newton-John wystąpiła w takich produkcjach jak: „W swoim rodzaju”, „Xanadu”, „Kochanie, poznaj moich kumpli”, „Jak zapunktować”, czy „Sharknado”.

Kobieta była także piosenkarką. Co ciekawe, w 1974 reprezentowała Anglię w konkursie Eurowizji. Z kolei największym hitem Olivii Newton-John była piosenka „Physical”, która przez 10 tygodni utrzymywała się na pierwszym miejscu listy Billboardu.

Śmierć aktorki wywołała ogromny odzew zarówno wśród wielbicieli, jak i kolegów Newton-John z branży. Na uwagę zasługuje zwłaszcza wpis Johna Travolty. Post, który legendarny aktor opublikował w mediach społecznościowych wyciska łzy z oczu. To niezwykle wzruszające i piękne pożegnanie.

„Moja najdroższa Olivio, sprawiłaś, że nasze życia były o wiele lepsze. Twój wpływ był niesamowity. Kocham cię tak bardzo. Zobaczymy się na końcu tej drogi i znów będziemy razem. Twój od chwili, gdy cię zobaczyłem, i na zawsze! Twój Danny, twój John!” – napisał gwiazdor.

źródło: Onet, Goniec

Zobacz również: