pijana matka z dzieckiem na basenie

Do przerażającego incydentu doszło na basenie w centrum jednego z polskich miast. 34-letnia kobieta wybrała się na pływalnię ze swoim małym synem. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie stan w jakim znajdowała się matka chłopca.

Pracownicy basenu wezwali na miejsce policję

Niewątpliwie ogromną nieodpowiedzialnością i głupotą zarazem wykazała się pewna 34-letnia Ukrainka. Otóż w sobotnie (6 sierpnia) popołudnie kobieta zabrała swojego rocznego synka na basen w centrum Lublina. Tym co szokuje jest fakt, że matka musiała wcześniej wypić sporo alkoholu.

To jednak nie wszystko. Nie dość, że Ukrainka przyszła na basen w stanie upojenia alkoholowego, to jeszcze do tego popijała sobie na miejscu piwo. Bez wątpienia to skrajna nieodpowiedzialność. Aż strach pomyśleć jak tragicznie mogłaby się skończyć ta cała sytuacja, gdyby nie prawidłowa reakcja pracowników pływalni.

Tuż po tym jak obsługa basenu w Lublinie zauważyła 34-letnią kobietę pijącą piwo, na miejsce wezwano policję. Warto podkreślić, iż pracownicy pływalni nie kryli przerażenia całą sytuacją. W końcu pijana matka naraziła na utratę zdrowia i życia nie tylko siebie, ale i roczne dziecko.

Dodajmy, iż głos w sprawie zabrali miejscowi stróże prawa. „W sobotę po południu lubelscy policjanci zostali powiadomieni o pijanej matce, która przyszła z dzieckiem na basen w centrum Lublina. Kobieta została zauważona przez pracowników podczas picia piwa” – podała nadkom. Kamil Gołębiowski z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

„Była kompletnie pijana. Alkomat wykazał blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie. 34-latka została zatrzymana przez mundurowych, natomiast dziecko zostało przewiezione na badania do szpitala” – dodał funkcjonariusz policji.

Kończąc warto odnotować, iż nieodpowiedzialną kobietę czekają teraz przykre konsekwencje. W związku z zaistniałą sytuacją Ukraince postawiono już zarzut narażenia dziecka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia. Z tego powodu 34-latce grozi nawet do pięciu lat więzienia.

źródło: Super Express

Zobacz również: