Joe Biden

Prezydent USA znowu znalazł się w centrum zainteresowania. W mediach społecznościowych krąży nagranie z udziałem przywódcy Stanów Zjednoczonych. Widzimy na nim jak Joe Biden zalicza dwie wpadki na raz.

Stan zdrowia Joe Bidena budzi spore wątpliwości

W sieci furorę robi nagranie z udziałem prezydenta najpotężniejszego kraju na świecie. Materiał został zarejestrowany we wtorek 9 sierpnia. Joe Biden odwiedzał wówczas Kentucky, aby wesprzeć ofiary powodzi.

Na wideo widzimy jak po wyjściu z helikoptera Joe Biden usiłuje założyć kurtkę. Okazuje się jednak, że to zbyt trudne zadanie dla przywódcy USA. Po chwili nieporadnemu politykowi pomogła znajdująca się nieopodal małżonka Jill. To jednak nie koniec wpadek. Chwilę później prezydent Stanów Zjednoczonych zaliczył kolejną wpadkę.

Kiedy w końcu 79-latek przy pomocy żony założył kurtkę, doszło do kolejnej dziwnej sytuacji. Joe Biden upuścił na ziemię okulary przeciwsłoneczne. Wszystko wyglądało dość nieporadnie.

Oczywiście sytuacja z lotniska w Kentucky wywołała lawinę spekulacji. Niektórzy zaczęli się poważnie zastanawiać, czy wszystko w porządku ze zdrowiem Joe Bidena. W końcu prezydent ma już 79 lat.

Warto podkreślić, iż wtorkowa wpadka nie jest pierwszą, którą ma na swoim koncie przywódca USA. Od momentu objęcia najważniejszego urzędu w państwie Joe Biden zaliczył ich sporo. Przypomnijmy chociażby dziwne zaniki pamięci, niespójne uwagi, czy upadki na stopniach samolotu.

Tego typu sytuacje spowodowały, że ​​amerykańska prasa otwarcie zastanawia się nad stanem zdrowia Joe Bidena. Niektórzy dziennikarze sugerują nawet demencję, na którą ma cierpieć prezydent.

Przypuszczalnie powyższe pogłoski podsyca fakt, iż 79-letni Biden obejmując urząd w 2021 roku został najstarszym prezydentem USA. Co ciekawe, polityk niedawno kolejny raz zachorował na COVID-19. Obowiązkową izolację zakończył dopiero w niedzielę 7 sierpnia.

źródło: Fakt

Zobacz również: