Hanna Lis
Foto: YouTube

Ta wiadomość mogła zaskoczyć wielbicieli popularnej dziennikarki. Hanna Lis ogłosiła, że opuszcza Warszawę. Mało tego, kobieta podała kilka szczegółów zbliżającej się przeprowadzki.

Hanna Lis wyprowadza się ze swojego stylowego mieszkania

Z pewnością mieszkanie, w którym obecnie mieszka dziennikarka jest niezwykle stylowe. Jasna kuchnia z białą zabudową i eleganckimi płytkami w tym samym kolorze, czy też luksusowy salon z okazałą biblioteczką, kryształowym żyrandolem i kominkiem mogą wzbudzać podziw. Jednak Lis postanowiła opuścić swoje komfortowo urządzone gniazdko.

O planowanej przeprowadzce dziennikarka poinformowała na swoim Instagramie. „Jupppiiii! Ostatnie tygodnie w mieście przed przeprowadzką na peryferie! Warszawa jest spoko, ale wolę ją mieć na bezpieczną odległość” – nie kryje szczęścia Hanna Lis.

Była gwiazda Polsatu zaprezentowała z tego okazji jak będzie wyglądać kuchnia w jej nowym mieszkaniu. „Przeglądam wizualizacje mojej nowej kuchni i już nie mogę się doczekać!” – ekscytuje się Hanna Lis. Na zaprezentowany zdjęciu możemy dostrzec, iż dzienikarka zdecydowała się na kuchnię, w której dominują dwa kolory – biel i czerń. Poza tym, uwagę zwraca połączenie nowoczesnej zabudowy kuchennej z kryształowym żyrandolem, czy też podłogą wyłożoną w tzw. jodełkę.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Hanna Lis (@hanna_lis)

Internauci nie kryli zachwytu

Wizualizacja kuchni bardzo przypadła do gustu obserwującym profil dziennikarki. Posypały się pozytywne komentarze. „Pięknie Pani Haniu”, „Kaweczka w takiej kuchni mniam”, „Ale odlotowa kuchnia!” – zachwycali się internauci. Niektórzy chcieli zobaczyć więcej zdjęć kuchni. „A pokaże Pani trochę więcej tej kuchni?” – dopytywała się jedna z użytkowniczek Instagrama.

Co ciekawe, przeglądając dyskusję jaka wywiązała się między dziennikarką a osobami, które skomentowały jej post, możemy dowiedzieć się dużo więcej o przeprowadzce. Jedna z odpowiedzi wskazuje, iż niebawem Lis zamieszka w domu. „Z góry zapraszam do mojego nowego domku!” – napisała gwiazda. Orócz tego, Hanna Lis przyznała, iż wyprowdza się na obrzeża stolicy. Jak przyznała prezenterka, w Warszawie woli być gościem

Źródło: Instagram

  1. Dzisiaj w nocy uderzy w Ziemię. Niewiadomą pozostaje, gdzie spadnie, ale jest kilka hipotez
  2. Dramatyczne chwile w żłobku. Mężczyzna zaatakował dzieci i opiekunki maczetą
  3. Andrzej Piaseczny znów uderza w rząd. Mocne słowa jurora The Voice of Poland

Zobacz również: