Więzień Miłości zwrot akcji

Wielbiciele serialu „Więzień Miłości” powinni się przygotować na spore emocje. Niebawem, w hicie TVP dojdzie do niespodziewanego zwrotu akcji. Jesteśmy pewni, że widzowie nie będą mogli uwerzyć w to, co zobaczą na szkalnym ekranie. 

Bohaterowie hitu „Więzień Miłości” nie mogli się tego spodziewać

Przypomnijmy, iż polscy widzowie śledzą historię pięknej Zehry i bogatego Omera już od blisko dwóch lat. Serial znad Bosforu cieszy się w naszym kraju tak ogromną popularnością, że odtwórcy głównych ról, czyli Hazal Subasi oraz Erkan Meric zyskali status gwiazd. Natomiast „Więzień Miłości” plasuje się w czołówce najchętniej oglądanych tureckich produkcji.

Z pewnością wielu widzów będzie mocno zdziwionych tym, co czeka nas w najbliższych odcinkach hitu TVP. Aktualnie Zehra próbuje zniweczyć plany dwulicowej Defne, która chce jej odebrać męża. Głównej bohaterce granej Hazal Subasi pomagają przyjaciele, na czele z kuzynką Canan. Niestety, póki co Omer nie dostrzega przebiegłych planów swojej przyjaciółki z dzieciństwa. Zatem czy grozi nam rozpad małżeństwa Karavangolu z „Więźnia Miłości”?

Jak narazie, Zehra robi wszystko, aby do tego nie dopuścić. Przypomnijmy, iż żona biznesmena próbowała przekonać Omera do rezygnacji z wyjazdu służbowego z Defne do Norwegii. Ostatecznie jej się to nie udaje. Główna bohaterka „Więźnia Miłości” nie kryje żalu wobec męża. Dochodzi nawet do tego, że nie odbiera telefonów od ukochanego, a nawet opuszcza rezydencję. Czy to koniec wielkiej miłości Karavangolu?

Na szczęście biznesmen w porę się reflektuje. Omer rezygnuje z konferencji w Norwegii. Zamiast tego, zabiera swoją małżonkę do luksusowego pokoju w hotelu. Kto wie, może postać grana przez Hazal Subasi w końcu spędzi noc ze swoim ukochanym? Wiemy, że fani nie mogą się tego momentu doczekać.

Niestety, nad ulubieńcami widzów zawisną ciemne chmury. Wszystko za sprawą niespodziewanego zwrotu akcji. Ku ogromnemu zaskoczeniu wielbicieli produkcji, okaże się, że czarne charaktery serialu „Więzień Miłości” połączą swoje siły. Defne i Erdżan Keser zrobią wszystko by zniszczyć szczęście głównych bohaterów. Czy ich niecny plan powiedzie się? Wszystko wyjaśni się w najbliższych odcinkach.

  1. Co ona wyprawia!? Maryla Rodowicz ubrana jak nastolatka. Wszyscy patrzą w jedno miejsce
  2. Książę Harry zranił Królową Elżbietę II. Rodzina mu tego nie wybaczy
  3. Ale afera! Gessler dawno nie była tak wściekła. Wszystko się nagrało

Zobacz również: