Bill Gates

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych miliarderów na świecie, Bill Gates do tej pory kojarzony był jako współzałożyciel globalnego giganta komputerowego pod nazwą Microsoft. Od pewnego czasu Amerykanin łączony jest jednak z pandemią koronawirusa. Wokół niego powstają różne teorie spiskowe, a sam Gates wszystkiemu zaprzecza. Teraz jednak udzielił otwartego wywiadu prasowego, a jego słowa cytowane są na całym świecie. Wiele osób znów zastanawia się, co chciał przekazać. Między wierszami snują kolejne teorie.

Bill Gates i jego zagadkowa wypowiedź

Już wcześniej Bill Gates tłumaczył, kiedy możemy wrócić do normalnego życia oraz to, jak będzie wyglądać ludzkość po pandemii. Wielu jednak uważa, że za koronawirusem stoi właśnie on sam, a wszystko jest międzynarodowym spiskiem. Nie ma jednak na to żadnych twardych dowodów i wszystko wskazuje na to, że różne teorie zrodziły się w wyobraźniach ludzi.

Jednak media na całym świecie obiega wywiad Amerykanina, którego udzielił na łamach „Daily Beast”. Wygląda na to, że Bill Gates dokładnie wie, jak będą wyglądać najbliższe miesiące pandemii na świecie. Przekazał swoją przerażającą wizję, a momentalnie ruszyła kolejna karuzela teorii spiskowych. Ludzie pytają w komentarzach, skąd założyciel Microsoftu to wie? Wygląda na to, że wypowiedź Gatesa została po prostu niefortunnie zacytowana, a on sam nie jest pewien, jak będą wyglądać najbliższe miesiące, a swój wywiad oparł na własnych prognozach i odczuciach.

Co takiego powiedział Bill Gates? Przyznał, że jest przekonany, że przez najbliższe 6-8 miesięcy ciągle będziemy świadkami złych wydarzeń związanych z koronawirusem. Wszystko poprzez zimę, kiedy to koronawirus będzie rozmnażał się zdecydowanie szybciej.

Gates przyznał też kolejny raz, że nadzieję dają szczepionki. Dzięki nim zobaczymy światełko w tunelu, które będzie pierwszym krokiem do pokonania pandemii. 

  1. Morawiecki przekazał ważną wiadomość. Nie wszyscy będą szczęśliwi
  2. Marcelina Zawadzka przyłapana podczas gorących chwil z nowym facetem (FOTO)
  3. Księżna Kate otrzymała cios. Tego konfliktu nikt się nie spodziewał

Zobacz również: