ratowniczki pogotowia zbulwersowały ludzi

Ratowniczki pogotowia chciały zrobić coś pozytywnego. Tymczasem ich zachowanie spotkało się z falą hejtu. Internauci nie zostawili na nich suchej nitki. Co aż tak zbulwersowało ludzi?

Ratowniczki pogotowia nagrały filmik w karetce

Dwie ratowniczki pogotowia z Yorkshire Ambulance Service (YAS) postanowiły nakręcić zabawny filmik. Dziewczyny wymyśliły, że zatańczą do remiksu utworu „Baby” Justina Bibera. Nagranie ze swoimi tanecznymi popisami umieściły na popularnym Tik Toku. Z pewnością kobiety nie podejrzewały, iż po publikacji wyleje się na nie fala hejtu.

Prawdopodobnie nikt nie skrytykowałby Rhianny Higgins i jej koleżanki z zespołu, gdyby nie fakt, iż panie oddawały się tanecznym pląsom w trakcie pracy i to jeszcze na tyłach karetki pogotowia. Mało tego, ratowniczki pogotowia były ubrane w służbowe stroje.

Nagranie z miejsca stało się hitem TikToka. W tej chwili ma już ponad 250 tysięcy wyświetleń. Niestety, pod filmikiem więcej jest negatywnych niż pozytywnych komentarzy. „To dlatego karetki pogotowia tak długo dojeżdżają”, „Powinny ratować życie, ale jak widać tworzenie TikTików jest priorytetem” – skrytykowali ratowniczki pogotowia internauci.

@rhiannahiggins0Little boogie on break 🕺💃 ##fyp ##foryoupage ##999 ##crew ##crewbies ##emergency ##uniform ##dance

♬ original sound – jjustindanehower

Chociaż pracodawca tańczących w karetce kobiet nie skomentował jeszcze ich wybryku, to dziewczyny same postanowiły już teraz odnieść się do całej sytuacji. Pomimo że ratowniczki pogotowia opublikowały nagranie w trakcie swojego dyżuru, to podkreślają, iż miało to miejsce w czasie przerwy.

Na koniec warto wspomnieć jeszcze o tym, iż Rhianna Higgins i jej koleżanka z zespołu pracują dla naprawdę ważnej instytucji. Yorkshire Ambulance Service, bo o nim mowa, co roku odbiera około 700 000 połączeń alarmowych i transportuje około miliona pacjentów.

Co ciekawe, Rhianna ma na swoim koncie inne nagrania publikowane na TikToku. Niektóre z nich były nagrywane także w pracy. Żadne jednak nie zyskało aż tak ogromnego rozgłosu jak to najnowsze. Niektórzy sugerują, iż jest tak dlatego że nie były kręcone w karetce pogotowia.

Źródło: Tik Tok, o2.pl

Zobacz również: