Krystyna Janda
Foto: YouTube

Niepokój wśród wielbicieli wywołał wpis jednej z najlepszych polskich aktorek. Krystyna Janda, bo o niej mowa, zszokowała fanów pewną informacją. Użytkownicy mediów społecznościowych od razu zaczęli snuć domysły, iż coś niedobrego dzieje się z artystką.

Krystyna Janda skomentowała post znanego kolegi

Ostatnimi czasy głośno jest o 68-letniej aktorce głównie za sprawą jej kontrowersyjnych wypowiedzi. Wydaje się, iż nieco mniej interesuje przeciętnego Polaka jej twórczość. Nie inczej było tym razem. Krystyna Janda zszokowala internautów swoim wyznaniem.

Warto podkreślić, iż zaskakujące słowa aktorka umieściła w komentarzu pod postem swojego znanego kolegi – Bogusława Lindy. Popularny artysta poświęcił swój wpis wizycie w ulubionej restauracji. Z tej okazji mężczyzna opublikował kilka zdjęć, na których pokazał swoje ulubione potrawy. „Nie ma to, jak próbować różnych rzeczy i odkrywać nowe miejsca, i wracać do ulubionych. Kto lubi sobie pojeść w środku tygodnia? Które najlepsze?” – napisał Linda.

Pod wspomnianym wpisem gwiazdora filmowego swój komentarz umieściła Krystyna Janda. Aktorka wyznała, że jest na „kontrolowanej głodówce”. „A ja na głodówce kontrolowanej. Pozdrowienia” – przeczytamy na Facebooku.

Oczywiście wpis aktorki od razu wzbudził małe zamieszanie. Internauci zaczęli się zastanawiać dlaczego Krystyna Janda głodzi się. Czyżby miała jakieś problemy zdrowotne i z tego powodu stosuje głodówkę?

W tym miejscu warto wspomnieć, iż po tego typu rozwiązanie najczęściej sięga się po to, aby oczyścić organizm i pozbyć się toksyn. Ponadto, dzięki ograniczeniu spożywania pokarmów stabilizuje się poziom cukru we krwi, usprawnia trawienie, regeneruje, czy wzmacnia odporność. Niezwykle ważne jest, aby głodówki odbywać pod ścisłą kontrolą specjalistów.

Użytkownicy popularnego portalu chętnie komentowali niespodziewaną wiadomość dotyczącą Krystyny Jandy. Pojawiło się wiele gestów wsparcia dla aktorki w postaci emotikonów-serduszek. Trzeba jednak przyznać, iż niektóre wpisy były po prostu złośliwymi komentarzami. „Głodówka kontrolowana pada na głowę i usprawiedliwia szerzenie faszystowskiej ideologii zabraniającej nieszczepionym pracować?? Co na to „pani” koledzy po fachu??”, „Nie wymawiajac, w naszym wieku na glodowki juz za pozno. Trzeba jesc owoce, warzywa, proteiny, najlepiej ryby. Organizm zaczyna juz byc mniej wydajny w przyswajaniu jedzenia” – pisali internauci.

Źródło: Super Express, Facebook

Zobacz również: