atak nożownika

Przerażające zdarzenie miało miejsce w jednym z polskich miast. Jadącego autobusem miejskim nastolatka zaatakował nożownik. Oto kulisy tej jakże bulwersującej sprawy.

Nożownik ranił chłopaka z szokującego powodu

Na początku wspomnijmy, iż do tego niebezpiecznego zdarzenia doszło w Gorzowie Wielkopolskim. Szaleniec rzucił się z nożem na nastoletniego chłopaka w trakcie jazdy autobusem komunikacji miejskiej. Powód tego przerażającego ataku wydaje się co najmniej szokujący.

Otóż nożownik podszedł do młodego pasażera z niebezpiecznym narzędziem. Najpierw wymachiwał nim, a w końcu ranił chłopaka. Atak nastąpił po tym jak nastolatek wyciągnął w autobusie e-papierosa.

Warto podkreślić, iż cały incydent zarejestrowała kamera monitoringu. Niezwykle bulwersujaca wydaje się reakcja, a raczej jej brak, ze strony pozostałych podróżnych. Na nagraniu widać bowiem, iż nikt nie pomógł chłopakowi, którego zaatakował nożownik. O ile można przypuszczać, iż kierowca autobusu po prostu nie widział, co dzieje się za jego plecami, to inne osoby na pewno miały taką świadomość.

Jak już wspomnieliśmy, nożownik rzucił się na chłopaka, który zaciągnął się e-papierosem w autobusie MZK. Z pewnością nastolatek nie zachował się odpowiednio. Jednak niewątpliwie mężczyzna z nożem zareagował przesadnie, a wręcz przekroczył wszelkie granice.

Co ciekawe, zaatakowany chłopak nie zgłosił zdarzenia na policję. Mało tego, przeprosił za swoje zachowanie i schował e-papierosa po zwróceniu mu uwagi. Jednak mimo tego, agresor rzucił się na niego z nożem i zranił w rękę.

Z kolei nożownik jak gdyby nic wysiadł z autobusu. Nikt go nie zatrzymał. Zatem agresywny mężczyzna nadal chodzi sobie swobodnie po Gorzowie Wielkopolskim. Możemy jedynie liczyć na to, że już więcej nie rzuci się na nikogo z nożem.

Źródło: TVP, Fakt

Zobacz również: