Książę Harry

Niepokojące wieści na temat Księcia Harry’ego dotarły zza oceanu. Wielbiciele brytyjskiej rodziny królewskiej wstrzymali oddech. Rzekomo wnuk królowej jest w bardzo złym stanie. Jego bajkowe życie zmieniło się w koszmar.

Książę Harry jest zmęczony swoim nowym, amerykańskim życiem

Kiedy Książęta Sussex opuścili królewski dwór i zamieszkali w Stanach Zjednoczonych, wydawało się, że szum medialny wokół nich zniknie. Tymczasem, stało się na odwrót. Chociaż trzeba przyznać, że Książę Harry i Meghan Markle sami sobie na to zapracowali. W tym miejscu warto wspomnieć słynny już wywiad u Oprah Winfrey, w którym w niezbyt korzystnym świetle przedstawili brytyjską rodzinę królewską.

Można rzec, iż od tego czasu było już tylko gorzej. Media doszukiwały się kolejnych skandali z udziałem Księcia Harry’ego i jego małżonki. Wybór imienia Lilibet dla najmłodszej pociechy, konflikt z Książętami Cambridge, współpraca z amerykańską telewizją to tylko część tego, co zbulwersowało opinię publiczną na całym świecie.

Przez cały czas pobytu w USA, Książę Harry zaledwie dwukrotnie przyleciał do Wielkiej Brytanii. Pierwszy raz na pogrzeb dziadka – Księcia Filipa. Z kolei druga wizyta odbyła się  z okazji uroczystego odsłonięcia pomnika ku pamięci księżnej Diany. Oczywiście każdy przyjazd wnuka królowej wzbudzał ogromne emocje, nie zawsze pozytywne.

Wydaje się, że w tym kontekście doniesienia jednego z portali mogą zawierać ziarenko prawdy. Dziennikarze twierdzą, iż Książę Harry jest zmęczony swoim nowym, amerykańskim życiem. Samopoczucia wnuka królowej nie poprawia fakt, iż jest on rzekomo skonfliktowany z pozostałymi czlonkami brytyjskiej rodziny królewskiej.

Najbardziej niepokojące są słowa przyjaciół księcia. Wnuk monarchini podobno zdał sobie sprawę, iż jego życie zmieniło się w koszmar. „Harry jest wyczerpany. Wszystko, co mogło pójść nie tak, poszło nie tak, albo i gorzej” – mieli rzekomo wyznać dziennikarzom jego bliscy.

Co ciekawe, Książę Harry próbuje odreagować tę całą sytuację. „Krąży plotka, że kilka razy wychodził z domu odsapnąć – czasami po prostu na plażę, aby pobyć sam, a innym razem chodził do domu Eltona Johna, który jest pusty przez większość roku. Biedak potrzebuje tylko czasu do namysłu!” – opisuje znany portal plotkarski powołując się na swoje źródło.

Źródło: New Idea, Pomponik

Zobacz również: