wybuch gazu

Olbrzymi dramat. W potwornie wyglądającym wypadku samochodowym uczestniczyła czteroosobowa rodzina. Niestety są zabici i ranni.

Dramat na drodze

O sprawie jako pierwsze poinformowały niemieckie media, bowiem tam wydarzył się wypadek z udziałem osobówki, która podróżowała polska rodzina.

Samochód osobowy zderzył się czołowo z cysterna z mlekiem. Do wypadku doszło w Dolnej Saksonii w Niemczech. Dwie osoby, w tym 52 letni kierowca oraz 11 letni pasażer ponieśli śmierć na miejscu.

„Siła uderzenia zgniotła osobówkę, a pasażerowie zostali zakleszczeni w środku. Przybyłym na miejsce strażakom udało się uwolnić z pojazdu 33-letnią Polkę i dwójkę jej dzieci, w wieku 6 i 11 lat.”. Drugie z dzieci zmarło niestety pomimo długiej reanimacji, podobnie jak 52 letni kierowca samochodu osobowego.

46-letni kierowca ciężarówki doznał lekkich obrażeń. Przyczyny wypadku wciąż są ustalane. „Do czołowego zderzenia doszło na długim zakręcie. Nie jest jasne, który kierowca spowodował wypadek. Sprawa wciąż jest badana.” – przekazał rzecznik niemieckiej policji w rozmowie z portalem o2.pl.

źródło: o2.pl

Zobacz również: