Marcelina Zawadzka

Marcelina Zawadzka ma nowego faceta, to już pewne! Zawieszona gwiazda „Pytania na Śniadanie” została przyłapana podczas miłosnych uścisków z przystojnym brunetem. Wszystko rozegrało się w wodzie, która wydaje się, że w odpowiednim momencie schłodziła bardzo gorącą atmosferę. Fotka pojawiła się na Instagramie… partnera Natalii Siwiec. Jak to możliwe? Wyjaśniamy.

Marcelina Zawadzka migdali się w basenie

Choć, jak dobrze wiadomo, Marcelina Zawadzka od pewnego czasu z wiadomych powodów nie pojawia się na antenie TVP, to jej popularność wcale nie maleje. Była Miss Polonia doskonale odnajduje się w rosnącym w sile Internecie. Jej konto obserwowane jest przez wielu Polaków, a sama też daje ku temu powody, wrzucając raz po raz odważne zdjęcia. Tym razem jednak fotka Zawadzkiej pojawiła się na profilu partnera Natalii Siwiec.

Wyjaśnienie zagadki jest proste, bowiem Marcelina Zawadzka i Natalia Siwiec spędzają razem urlop w Tulum. Natalia zabrała na wakacje, co naturalne, Mariusza Raduszewskiego, a Zawadzka, według Pudelka, swojego nowego partnera – Tomasza.

Wszystko się wydało przez zdjęcie, które dodał Raduszewski. Mężczyzna chciał zrobić fotkę opalającej się topless Natalii Siwiec, a ujął na niej także migdalącą się ze swoim chłopakiem Marcelinę Zawadzką. Zresztą, zobaczcie sami.

Marcelina Zawadzka
Marcelina Zawadzka z chłopakiem / fot. Instagram

Jak sami widzicie, na fotce cały show sprzed nosa, a właściwie pleców Natalii Siwiec skradła Marcelina Zawadzka, w miłosnych uściskach ze swoim chłopakiem. To właśnie przez te zdjęcia o Zawadzkiej i przystojnym brunecie, Tomaszu, rozpisują się wszystkie portale internetowe. Jak widać, zawieszenie w TVP zrobiło dobrze Zawadzkiej. Jej miłość kwitnie, a na jej Instagramie aż trudno znaleźć fotkę czy film na którym Zawadzka nie promieniałaby ze szczęścia.

Chłopak Zawadzkiej / fot. Pudelek
  1. Morawiecki przekazał ważną wiadomość. Nie wszyscy będą szczęśliwi
  2. Ale afera! Gessler dawno nie była tak wściekła. Wszystko się nagrało
  3. Masz konto w PKO BP? Możesz być w niebezpieczeństwie, kolejny atak na klientów banku

Zobacz również: