awantura na rondzie z udziałem kierującej BMW

„BMW to nie tylko koncern motoryzacyjny, to również stan umysłu”. Te słowa jednego z internautów wydają się dobrze oddawać niedorzeczność sytuacji do której doszło na rondzie w Stargardzie Szczecińskim. Kierująca pojazdem cenionej marki zachowała się dość paskudnie. Nagranie z incydentu trafiło do sieci.

BMW zablokowało rondo w środku miasta

Kuriozalne zdarzenie miało miejsce w Stargardzie Szczecińskim w województwie zachodniopomorskim. Na miejscowym rondzie kierująca „beemką” doprowadziła do groźnej sytuacji. Kobieta nagle zjechała z wewnętrznego na zewnętrzny pas. Przez taki niebezpieczny manewr o mało nie doprowadziła do zderzenia z innym, prawidłowo jadącym pojazdem.

To jednak nie wszystko. Kiedy kierowca upomniał klaksonem nieodpowiedzialną właścicielkę popularnej „beemki”, ta postanowiła zatrzymać swój samochód. Kobieta zrobiła to w niedozwolnym miejscu. Tym samym stworzyła niebezpieczeństwo na drodze i zatamowała ruch. Mało tego, wyszła ze swojego samochodu, aby nakrzyczeć na mężczyznę, który w przeciwieństwie do niej nie złamał przepisów.

Zwyzwany kierowca nagrał całe zajście telefonem. O tym, iż paskudne zachowanie pani z BMW zdenerwowało go świadczy fakt, iż rzucił w stronę kobiety ironiczne pytanie na koniec: ,,Pani w czipsach prawko wygrała?”

Oczywiście nagranie znalazło się w sieci. Jak nie trudno się domyśleć, internauci od razu zareagowali na filmik. Ludzie ostro skrytykowali kobietę z markowego auta. „Proszę Pana! Kto ma pierwszeństwo?’ – uwielbiam takie damulki przekonane o tym, że mają rację”, „Szok!!! I tacy ludzie żyją wśród nas, Zabrać prawo jazdy za 101 razem będzie tragedia”, „Najgorsi są tacy głupio-mądrzy… Idiocie nie wytłumaczysz, że jest idiotą”, „Tak to jest jak się do prawka podchodzi z 30 razy aż wreszcie się uda albo do kieszonki daje” – grzmieli użytkownicy popularnego portalu.

Poza tym, sporo internautów zwróciło uwagę na to, iż często kierowcy znanych marek uważają się za lepszych niż pozostali użytkownicy dróg. „Z beemek zawsze mają racje ich ból jest lepszy niż Twój”,”Coś w stylu ja mam BMW i mam pierwszeństwo”, „Przecież Pani ma BMW…to ty masz gorsze auto”,”Kto ma bejce, ten ma pierwszeństwo. To chyba logiczne haha” – pisali ludzie.

Źródło: YouTube

Zobacz również: