Sławomir Nitras

Sławomir Nitras to jeden z najbardziej popularnych polityków. Prasa i portale internetowe wręcz lgną do posła Koalicji Obywatelskiej, ale on sam, swoim zachowaniem wielokrotnie się do tego przyczynia. Tym razem Nitras postanowił zakpić z Mateusza Morawieckiego. Nie uwierzysz do kogo go porównał.

Nitras w swoim stylu, tym razem kpi z Morawieckiego

Sławomir Nitras już wielokrotnie dał się poznać z dość ostrej strony i co tu dużo ukrywać, budzących skrajne emocje zachowań. Wszyscy pamiętamy, kiedy na schodach zablokował udającego się na konferencję prasową posła Prawa i Sprawiedliwości, Sebastiana Kaletę czy kiedy popchnął innego z polityków PiS między sejmowymi ławami. Teraz Nitras postanowił „uderzyć” słowem mówionym, a za cel obrał Premiera Mateusza Morawieckiego. 

„Myślę, że Pan Premier Morawiecki jest w jakimś narożniku (…) Mi Morawiecki coraz bardziej przypomina tego boksero-komentatora z TVP, Pana Najmana” – zadrwił z Morawieckiego Sławomir Nitras.

Jak widać wystarczyło jedno, nieco bardziej rozbudowane zdanie, by polityk Platformy Obywatelskiej zaszydził zarówno z Morawieckiego, Najmana jak i TVP. Jeśli myślicie, że to wszystko, to absolutnie nie. Sławomir Nitras rozwinął swoją myśl dalej.

„Co nie wyjdzie do leży (Najman – dod. red.). Niestety w takiej sytuacji znajduje się i Pan Morawiecki. Siłą rzeczy, jak znajduje się Morawiecki, to znajduje się także polski rząd i polskie państwo. Dzisiaj trudno dostrzec dobre rozwiązanie w naszych negocjacjach dotyczących i budżetu i funduszu odbudowy i całej tej perspektywy budżetowej. Morawiecki nie zostawił sobie wyjścia. Stoi dziś na pozycjach takich, że nawet Węgry wykazują większą skłonność do ustępstw, niż my” – drwi dalej Sławomir Nitras.

Wszystko miało miejsce podczas jednego z programów Super Expressu. Jak myślicie, czy co prawda błyskotliwe porównanie Morawieckiego do Najmana jest na miejscu? Czy po prostu Nitrasowi skończyła się już amunicja i strzela ślepakami. Nieważne jak, ważne by zyskać rozgłos? Czekamy na Wasze opinie!

  1. Wstrząsające wyznanie Teresy Lipowskiej. Mało kto miał pojęcie, co ją spotkało w życiu
  2. Straszliwa wizja Jasnowidza Jackowskiego. Rząd szykuje Polakom prawdziwe piekło
  3. Kasa, misiu, kasa. TVP otrzyma kolejne pieniądze od rządu. Wiadomo już ile, trzymajcie się krzeseł
  4. Czarnek prezentuje kolejny pomysł w sprawie szkół. Uczniowie poznali ostateczną datę
  5. Jak długo koronawirus utrzymuje się na banknotach? Dzięki temu badaniu poznaliśmy odpowiedź

Zobacz również: