Ranczo
kadr z serialu Ranczo

To świetna wiadomość dla fanów serialu „Ranczo”. Zwłaszcza tych, którzy z wielką niecierpliwością czekają na powrót nowych odcinków. Co prawda wszystko wskazuje na to, że nie doczekamy się kontynuacji przygód z kolorowej wsi Wilkowyje, ale ogromnym pocieszeniem jest fakt, że „Ranczo” trafia na Netflixa. Na popularnej platformie wideo będzie można zobaczyć wszystkie odcinki, 10 sezonów „Rancza”. Wiemy od kiedy i ile to będzie kosztowało.

„Ranczo” już od grudnia na Netflixie!

Ta informacja spadła na fanów nieoczekiwanie. Przecieki pojawiły się już pewien czas temu, ale teraz Netflix oficjalnie, w swoich zapowiedziach potwierdził, że na platformie udostępni nie jeden, a wszystkie 10 sezonów serialu „Ranczo”. Będziecie więc mieli okazje odpalić dowolny odcinek czy sezon i przypomnieć sobie wiele arcyśmiesznych scen. A jeśli przegapiliście serial czy oglądaliście go tylko epizodycznie, to będzie to doskonała okazja, aby nadrobić wszelkie zaległości.

Łącznie na platformie Netflix będzie dostępnych 130 odcinków serialu „Ranczo”. Wszystkie sezony i odcinki mają pojawić się tam 16 grudnia, a więc tuż przed Świętami Bożego Narodzenia.

Niewątpliwie „Ranczo” to jeden z najbardziej hitowych seriali w historii polskiej telewizji. Emitowany w latach 2006-2016 serial TVP przyciągał wielomilionową widownię, a nie mniejszą popularnością cieszyły się powtórki poszczególnych odcinków. O olbrzymim sukcesie „Rancza” świadczy też fakt, że na jego podstawie zdecydowano się nakręcić pełnometrażowy film, pod nazwą „Ranczo Wilkowyje”. Teraz produkcja trafia na Netflix, a my przyglądamy się, ile będzie kosztowało oglądania „Rancza” na Netfliksie.

Dostęp do platformy Netflix kosztuje od 34 zł do 52 zł miesięcznie. Warto nadmienić także, że koszta można rozłożyć na kilku znajomych na tzw. koncie współdzielonym. Filmy czy seriale oglądać można zarówno na telewizorze Smart TV, smartfonie, tablecie czy laptopie. O dowolnej porze dnia i nocy. Czy „Ranczo” odniesie sukces na Netfliksie, a Wilkowyje podbiją świat? Wszystko na to wskazuje, bowiem zapowiedzi serialu pojawiły się dosłownie w każdym miejscu internetu i kolorowej prasy. Czekamy z wypiekami na twarzy!

  1. Nitras na wizji ośmieszył Morawieckiego. Nie uwierzysz, do kogo go porównał
  2. Wstrząsające wyznanie Teresy Lipowskiej. Mało kto miał pojęcie, co ją spotkało w życiu
  3. To koniec „Zniewolonej”. Pojawiło się oświadczenie, które wstrząśnie fanami serialu

Zobacz również: