Po ostatnich wydarzeniach związanych z wypowiedzią Edyty Górniak sprzed kilku dni oraz hejtu jaki wylał się na gwiazdę, zaczęła ona być zapraszana do ogromnej ilości rozmów w mediach. Podczas ostatniej z takich rozmów Edyta Górniak powiedziała coś, co po raz kolejny wstrząsnęło Internetem. Vogule Poland odpowiada.

Kilka tygodni temu Edyta Górniak umieściła na swoim Instagramie live’a, w którym wypowiedziała się m. in. na temat pandemii i kwestiami z nią związanymi. Na reakcję internautów, jak i polskich mediów gwiazda nie musiała długo czekać. Fala negatywnych komentarzy i najprościej mówiąc – hejtu spadła na wokalistkę. Faktem jest, że powiedziała tam ona kilka bardzo kontrowersyjnych rzeczy. Odpowiedziało jej wówczas mnóstwo znanych osób, m.in. Magda Gessler, ale i specjalistów w tej dziedzinie. Po wszystkim rozpoczęły się tłumaczenia wokalistki, które zresztą trwają do dziś. Stąd też gwiazda pojawia się mediach duże częściej niż zwykle, udzielając wywiadu za wywiadem.

Chłopaki z Vogule Poland odpowiedzieli Edycie Górniak

W jednym z takich wywiadów, który mogliśmy zobaczyć niedawno na antenie Polsat News Górniak wspomniała o manipulacji jej słowami. Co więcej dodała też, że odpowiedzialni są za to „dwaj mężczyźni ukrywający się teraz w Hiszpanii”. Nie trudno zauważyć o kogo dokładnie chodziło wokalistce. Jak bowiem wiadomo prowadzący kanał Vogule Poland – Patryk Chilewicz oraz Adam Mączewski całkiem niedawno przeprowadzili się do Hiszpanii.

Chłopaki z popularnego na YouTubie kanału zajęli w tej sprawie stanowisko, i nie przebierali w słowach, choć było ich stosunkowo nie dużo. Oba wpisy ukazały się na twitterowych profilach.

Zobacz również: