wojna na Ukrainie

Ale afera! Politycy Prawa i Sprawiedliwości dali się nagrać. Taśmy wypłynęły do sieci i z prędkością światła obiegają wszelkie czeluści Internetu. 

Taśmy PiS już w Internecie, co na nich słychać? Groźby

Części polityków Prawa i Sprawiedliwości zrzedły miny po tym, jak do sieci wypłynęły nagrania z podsłuchów jednego z polityków. Podczas rozmów słyszymy groźby, a wszystko ma być następstwem konfliktu w dolnośląskich strukturach Prawa i Sprawiedliwości. Nagranie publikujemy u dołu naszego artykułu.

Mamy więc kolejną aferę w polskim grajdołku politycznym. Oczywiście, nagrania nie mają aż takiej mocy, jak te opublikowane przed laty „u Sowy”. Wówczas bohaterami taśm byli czołowi politycy Platformy Obywatelskiej z członkami ówczesnego rządu włącznie. Tym razem chodzi o lokalnych działaczy Prawa i Sprawiedliwości, ale sprawa i tak rozgrzewa Internautów niemalże do czerwoności.

Spory artykuł na temat taśm opublikował dziś „Fakt”, który powołał się na doniesienia lokalnej Telewizji Dami, która to z kolei opublikowała taśmy, uderzające w jednego z dolnośląskich działaczy Prawa i Sprawiedliwości.

ZOBACZ TAKŻE: Zygmunt Chajzer przekazał dramatyczne informacje. Chodzi o jego zdrowie

„Czego ty człowieku, prowokujesz? Nie prowokuj, bo człowieku, zniszczą cię! Nie działaj przeciwko, stań sobie, grzecznie z boku. No stary, życie ci niemiłe, w cudzysłowie tak? – mówi jeden z lokalnych działaczy wałbrzyskiego PiS do drugiego, Radosława Łosińskiego” – czytamy w portalu Fakt treść jednego ze stenogramów nagrań.

Wszystko miało miejsce wówczas, kiedy w wałbrzyskim środowisku Prawa i Sprawiedliwości wybuchł potężny konflikt. Zarządzająca strukturami partii Anna Zalewska została wybrana do Parlamentu Europejskiego, a szefem okręgu został wówczas Michał Dworczyk (obecny szef KPRM). Na swojego przedstawiciela wybrał Kamila Zielińskiego (ówczesny wojewoda dolnośląski). Taka decyzja nie spodobała się jednak części działaczy PiS-u z Dolnego Śląska. „Bartłomiej Grzegorczyk (były doradca wicewojewody) i Janusz Czyż (ojczym Kamila Zielińskiego) przekonywali Radosława Łosińskiego, aby ten usunął swój podpis pod petycją przeciwko Zielińskiemu” – donosi Fakt. Podczas rozmowy padły zacytowane powyżej słowa i nie tylko. Całość taśm PiS możecie odsłuchać na poniższym nagraniu.

POLECANY TEMAT: To nie koniec podwyżek. Ceny jedzenia i nie tylko wzrosną jeszcze bardziej?

źródło: Fakt, Telewizja Dami

GORĄCY NEWS: Przerażenie w oczach Jackowskiego. Kolejna już wstrząsająca wizja dot. 2021 roku w Polsce

Zobacz również: