koszmarny wypadek
screenshot z nagrania lublin112.pl

Do koszmarnie wyglądającego wypadku samochodowego, w którym uczestniczyło osobowe Volvo i nastolatek, który w momencie potrącenia znajdował się na pasach, doszło w Lublinie na Drodze Męczenników Majdanka. Sieć obiegło nagranie z momentu uderzenia samochodu w człowieka. Widać na nim, jak nastolatek dosłownie „katapultuje” się w powietrze. Nagranie ukazujące koszmarny wypadek publikujemy w naszym tekście.

Osobówka potrąciła nastolatka. Ten wyleciał w powietrze. Jest nagranie wideo

„Na przejściu dla pieszych na wysokości ul. Słowiczej kierowca pojazdu osobowego wjechał w nastolatka na przejściu. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego oraz policja.” – czytamy w portalu lublin112.pl.

Wstępne ustalenia śledczych mówią o tym, że do potrącenia doszło po tym, jak przy przejściu dla pieszych zatrzymał się kierowca Toyoty. Mężczyzna chciał przepuścić pieszego. Ten wszedł na pasy i w prawidłowo przechodzącego pieszego uderzył nadjeżdżający z przeciwka kierowca Volvo. „Kierujący próbował uniknąć potrącenia zjeżdżając na lewo, jednak nie udało mu się ominąć pieszego. Uderzenie było na tyle duże, że pieszy przeleciał w powietrzu i upadając na jezdnię zahaczył jeszcze o Toyotę.” – donoszą dziennikarze rzeczonego przez nas źródła.

Na całe szczęście nastolatek przeżył wypadek. Z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Teraz śledczy próbują w całości odtworzyć wypadek. Nie ma jednak wątpliwości, kto zawinił. Kierujący Volvo wjechał na przejście dla pieszych wtedy, kiedy znajdował się na nim pieszy. Dla takich zachowań w kodeksie nie ma żadnego usprawiedliwienia. Nagranie możecie zobaczyć po kliknięciu w poniższy link.

Tutaj możesz zobaczyć nagranie, które opublikowali dziennikarze portalu lublin112.pl >>>

źródło: lublin112.pl

Zobacz również: