Rosjanie zabili sportowca

Jeden z najbardziej popularnych aktorów TVP przekazał smutną informację. Nie żyje jego mama. Poinformował o wszystkim w swoich mediach społecznościowych. Na Instagramie zamieścił wzruszający cytat, a wpis okrasił linkiem do przepięknego utworu muzycznego.

Marek Krupski z TVP stracił mamę

„Przepraszam Cię mamo za błędy, ale powiedz jak mam zachować się. Tyle problemów, tyle złej energii, a potrafisz żyć i prosto stać na nogach. Wiesz czasem dziękuję nie starczy…” – brzmi część tekstu utworu, który na swoim Instagramie podlinkował Marek Krupski w poście, informującym o śmierci mamy.

Gwiazdor TVP zamieścił też zdjęcie z poruszającym cytatem. „Ogromnie boli myśl o chwili, w której nie będzie już następnych dni.” – czytamy na nim. „Kocham Cię Mamo. To nie prawda, że czas przyzwyczaja do bólu…” – dodał aktor od siebie.

Nie wiadomo, co było przyczyną śmierci mamy aktora, ale widać, że Marek Krupski miał z nią bardzo świetne, zażyłe relacje rodzinne.

Marek Krupski to aktor znany głównie z anteny TVP, choć pojawiał się też na innych kanałach. Gra Sebastiana Kowalskiego w Barwach Szczęścia (od 2012 roku), wcześniej wcielał się chociażby w rolę detektywa Marka w serialu Malanowscy i Partnerzy (lata 2009-2016). Wystąpił też w filmie Botoks oraz zaliczył epizody w takich serialach jak Złotopolscy, 13 posterunek, Fala zbrodni, Czas honoru, Klan, Na Wspólnej, Ranczo, Na sygnale czy Wataha. Jest on jednym z najbardziej uwielbianych aktorów TVP. Kapitalna gra aktorska i świetny kontakt z widzami doceniany jest przez coraz to szersze grono odbiorców.

Panu Markowi w tym miejscu składamy najszczersze kondolencje z powodu straty mamy.

źródło: Instagram, swiatgwiazd.pl

Zobacz również: