Ostatnia relacja live Edyty Górnik wywołała prawdziwą internetową burzę. Wokalistę posądzono o sianie dezinformacji. Nie oszczędziła jej nawet Magda Gessler. Restauratorka doczekała się jednak odpowiedzi wokalistki. 

A wszystko zaczęło się od komentarza Edyty Górniak. Otóż jak wspomnieliśmy artystka wypowiedziała się na swoim ostatnim live m.in. w temacie koronawirusa. Nie od dziś wiemy, że jakiekolwiek zabieranie głosu osób publicznych w tej sprawie nie kończy się dobrze.

Tym razem jednak wokalistka wywołała prawdziwą burzę medialne. Do jej słów odwoływali się nie tylko dziennikarze, ale sam Prezes Rady Lekarskiej. W skrócie uznał zachowanie piosenkarki za nieodpowiedzialne i szkodzące społeczeństwu. Górniak mówiła m.in. o tym, że jej zdaniem Bill Gates przeprowadza teraz selekcję ludzkości, że maseczki dzielą naród, a w szpitalach leżą… statyści, dodała też kilka słów o szczepionkach [CZYTAJ DALEJ].

W związku z tym na profilu Edyty pojawiło się sporo komentarzy oburzonych internautów. Jednak to ten od Magdy Gessler zrobił największe wrażenie w internecie. Restauratorka bowiem dodała wpis na swoim Instagramie na temat ostatniej wypowiedzi Górniak. I na tyle, ile znamy już Panią Magdę, nie był on delikatnym. „fałszujesz koleżanko!” – pisała krótko Gessler.

Jednak to w komentarzach nastąpił prawdziwy wylew, bowiem Magda odpowiadała niemal na każdy komentarz. Gwiazda TVN zarzucała Górniak m.in. utratę poczucie rzeczywistości i czasu oraz brak szacunku do do ludzkiego życia, a także do personelu medycznego. Zaleciła Edycie również „spacer po szpitalach”.

 

Magda Gessler doczekała się komentarza Edyty

Mimo, iż Edyta Górniak miała zniknąć na jakiś czas sieci, co potwierdzała i w swojej relacji to jednak tego wpisu pominąć nie mogła. Magda Gessler otrzymała odpowiedź wokalistki w komentarzu pod wpisem.

Instagram Magdy Gessler

Wiele osób zgodziła się ze zdaniem Magdy Gessler. Znalazło się jednak kilka osób, które sugerowały delikatnie restauratorce, że ich zdaniem nie tędy droga do „naprawienia świata”. „Hejt nikomu nie służy Pani Magdo. Mówię ja, uzależniony od kuchennych rewolucji. Nie wolno, besos” – pisał jeden z obserwatorów. Co ciekawe na ten komentarz Gessler również odpowiedziała.

Zobacz również: