Edyta Górniak

Edyta Górniak nie ma ostatnio łatwego życia w mediach. Zarówno branża artystyczna jak i lekarska nie szczędzi słów nt. ostatniej jej wypowiedzi. Gwiazda postanowiła wydać oświadczenie.

Edyta Górniak ostatnią wypowiedzią wywołała burzę dyskusji na miarę niejednego polityka. Gwiazda poruszyła najbardziej palący obecnie problem w Polsce. Wypowiedź dotyczyły m.in pandemii, a tym samym służby zdrowia. Koledzy i koleżanki z branży nie byli zbyt pobłażliwi dla takiego stanowiska diwy. Jednym z najostrzejszych komentarzy słów Górniak okazał się ten należący do Magdy Gessler. Restauratorka opisała jej zachowanie w swoich mediach społecznościowych [CZYTAJ WIĘCEJ].

Na ten temat wypowiedziało się również wielu specjalistów. Ci również jej nie oszczędzali. Ostatecznym ciosem okazał się jeden z filmów, które dostały się do sieci. Opublikowała go prywatna osoba, która właśnie znajduje się na oddziale zakaźnym.

Edyta Górniak wydała oświadczenie

Górniak wydała oficjalne oświadczenie w sieci. Poinformowała również, że sprawą zajmują się jej pełnomocnicy prawni. Wielu interpretuje tę informację, jak formę groźby. Wydaje się, że ta sytuacja zaszła już za daleko. Gwiazda jednak wciąż utrzymuje, że media zmanipulowały jej wypowiedź.

„Jestem zaskoczona medialną manipulacją moich wypowiedzi. Poruszyłam wiele wątków i zagadnień, także tych globalnie trudnych wcale nie mniej, niż sam covid. Poruszyłam je nie w telewizji ogólnopolskiej, lecz na prywatnym, zamkniętym kanale”.
 
„Nie wypowiedziałam słów, że ludzie nie chorują lub że wirusy nie istnieją. Istnieją. Lecz nie zgadzam się z obrazem – „Epidemii i Zagłady Świata” jaki agresywnie jest kreowany dla Naszych oczu. To nie mniej niż sam virus odbiera ludziom wiarę w ich zdrowie i wiarę w przetrwanie w tym fatalnym! roku”.
 
„Nie uważam, że ktoś Zmusza mnie do przyjęcia ich za uniwersalną prawdę. Tak jak i ja nikogo zmusić do tego nie mogę. Prawdę odsłoni tylko historia, czyli czas.
Do tego momentu możemy wszyscy jedynie zgadywać, jaka ta prawda w istocie jest”.
 
„Choć żałosne te debaty „kolegów”, to i tak Nie o stan faktyczny wątków się oparły.
Puste w próżne. (…) Z ukłonem dla Przebudzonych i Prawdziwych”.
 
CAŁOŚĆ OŚWIADCZENIA GWIAZDY JEST DOSTĘPNA W LINKU PONIŻEJ:
 

Zobacz również: