Fakty TVN
Fakty TVN, screenshot Youtube

Dzieje się! Burzy wokół tzw. podatku reklamowego i strajku mediów ciąg dalszy. Właśnie TVN otwarcie uderzył w TVP. To, co zostało puszczone w głównym wydaniu Faktów TVN obiega Internet z prędkością błyskawicy. Czy będzie ostra odpowiedź Telewizji Polskiej? Wydaje się tak, bowiem obie stacje telewizyjne już wiele razy toczyły „korespondencyjny” bój.

Fakty TVN wypuściły materiał na temat Telewizji Polskiej. Szybko stał się hitem Internetu

Nagranie możecie zobaczyć u dołu artykułu. „Teraz media i pieniądze. Te prywatne muszą zarobić same na siebie. Na te rządowe płacą wszyscy, bo jest abonament. Wszyscy płacą też wtedy, kiedy na rządowe media idą pieniądze z budżetu. A poszły właśnie kolejne dwa miliardy. Miały być na misję. Jak wygląda ta misja…” – zapowiedziała Anita Werner materiał, który po chwili został wyemitowany w głównym wydaniu Faktów TVN.

„Nie zmieniliśmy treści pasków, które powinny być informacyjne. Nie ingerowaliśmy w treść wypowiedzi pracowników telewizji rządowej i jej gości i komentatorów. Nawet, kiedy pojawi się muzyka, to będzie to wybór TVN” – słyszymy na początku materiału.

Następnie kolejno TVN wyemitował wypowiedzi komentatorów, dziennikarzy i gości Telewizji Polskiej. Na skrótach pojawili się między innymi Jarosław Jakimowicz, Antoni Macierewicz, Jacek Kurski, Dorota Holecka, Andrzej Duda, Michał Rachoń czy inni. „Prawie dwa miliardy złotych rocznie na TVP płacą wszyscy podatnicy w Polsce. Czy tego chcą, czy nie” – podsumowali dziennikarze TVP całą składankę „występów” z anteny Telewizji Publicznej.

Zobacz nagranie, jak Fakty TVN „wyśmiały” TVP

Poniżej prezentujemy około 4 minutowe nagranie materiału na temat TVP, który został wyemitowany w głównym wydaniu Faktów TVN.

źródło: Fakty TVN, Youtube

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Poważnie chory Donald Trump „schowany” przed opinią publiczną. „Skrajnie obniżony poziom tlenu we krwi i problem z płucami”
  2. Morawiecki zaciera ręce na kolejne pieniądze. Składka zdrowotna znów do góry? Wiadomo o ile
  3. Poznań: Na budynku ZUS-u zawisł baner z wizerunkiem Jarosława Kaczyńskiego

Zobacz również: